یکصدو بیست و هفتمین جلسه ستاد دیه کاشان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ یکصد و بیست و هفتمین جلسه ستاد دیه شهرستان کاشان با حضور رئیس دادگستری، رئیس زندان، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره ، در دفتر رئیس زندان برگزار شد.

رئیس زندان کاشان گفت: در این جلسه پرونده ۵۲ محکوم مالی و نحوه پرداخت بدهی آنان مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

موسوی افزود: میزان بدهی این ۵۲ محکوم مالی، مبلغ ۱۲۷ میلیارد و ۹۸۹ میلیون ریال می باشد که ۴ نفر به اتهام تصادف، ۱۰ نفر مهریه و ۳۸ نفر با اتهام محکومیت مالی تحمل کیفر می کنند.

وی اظهار داشت: با همت و تلاش مددکاران زندان و ستاد دیه مبلغ ۹۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال از کل مبلغ محکومیت زندانیان از سوی شکات گذشت شده و مبلغ ۵ میلیارد و۸۳۰ میلیون ریال نیز از طریق خود مددجویان پرداخت شده است.

رئیس زندان کاشان، افزود: طی این جلسه مقرر گردید در روند آزاد سازی این ۵۲ نفر زندانی، مبلغ ۶ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال از طریق ستاد دیه کشور و کاشان، مبلغ ۱۷ میلیارد ریال از طریق بانک های عامل و مبلغ ۴ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال از طریق صندوق خسارت های بدنی پرداخت گردد.

سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان با بیان اینکه تعداد زندانیان محکوم مالی در این زندان ۱۹۰ نفر است، تاکید کرد: ۱۶۵ نفر از این محبوسان را بدهکاران مالی، ۲۴ نفر  را متعهدان پرداخت مهریه و نفقه و ۱ نفر از آنها را محکومان دیه ناشی از حوادث رانندگی تشکیل می‌دهند که برای همه آنها در ستاد دیه پرونده تشکیل شده است.

گفتنی است در این جلسه با اعطای اهداء احکام جدید مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره، از تلاش و زحمات آنان تقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*