گرامی داشت حماسه نهم دی ماه در زندان مرکزی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،همزمان با گرامی داشت حماسه مردمی نهم دیماه در سراسر کشور –در زندان مرکزی اصفهان نیز این روزگرامی داشته شد.

در این مراسم که سردار کرمی فرمانده دانشگاه امیرالمومنین (ع)گرجی زاده مدیرکل زندان های استان،معاونین و روسای ادارات ستادی اداره کل و مسئولین و کارکنان زندان مرکزی نیز حضور داشتندیکبار دیگر آرمان های امام راحل و شهدا و همچنین تجدید  بیعت با مقام معظم رهبری توسط مسئولین و  پرسنل گرامی و مستحکم تر شد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل گفت:در حادثه  دیماه ۸۸ فتنه گران قصدشان ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین و تضعیف ولایت فقیه بود که حضور مردم در نهم دیماه این فتنه را ختم واقتدار نظام را تثبیت کرد.

وی گفت:در این روز ملت ایران هوشیار تر شد و فهمید که باید تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری قدم بردارد و تا زمانی که ازولایت فقیه فرمانبرداری شود بسیاری از مشکلات و فتنه ها کور خواهد شد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه با اشاره به اینکه این نظام با خون شهدا و جانفشانی های امام راحل و مقام معظم رهبری چهل سال را سپری کرده است اظهارداشت: باید همگی حافظ خون شهدا باشیم و با کار و عمل کردن به آن و پرهیز از شعار گویی درراستای استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم.

در ادامه این مراسم نیز سردارکرمی فرمانده دانشگاه امیرالمومنین (ع) اصفهان نیز در طی سخنانی به تشریح نقش فتنه گران پرداخت و پیرامون برنامه ریزی های آمریکا در خاورمیانه-جانفشانی های ایثارگران و رزمندگان در جنگ علیه داعش در سوریه و عراق و فتنه ۸۸ سخنانی بیان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*