کمک شش میلیاردی خیرین کاشانی به جشن گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد

رئیس زندان کاشان گفت: خیرین این شهرستان در جشن گلریزان امسال مبلغ شش میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال برای آزادی محکومان مالی کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ خیرین شهرستان کاشان  در جشن گلریزان امسال مبلغ شش میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال برای آزادی محکومان مالی کمک کردند.

سید رضا موسوی رئیس زندان گفت: در سال گذشته  در مجموع 242 نفر به کمک ستاد دیه آزاد شدندکه۱۲۹ نفر از آنان بدهکاران مالی، ۷۴ نفر مهریه، ۳۲ نفر پرداخت دیه تصادف و ۷ نفر نیز زندانی پرداخت نفقه بودند.

وی افزود: بدهی مالی این ۲۴۲ نفر مبلغ ۲۱۵ میلیارد و ۱۶۹ میلیون و ۴۵۹ هزار ریال بود.

رئیس زندان کاشان گفت: برای آزادی ۷۲ نفر از زندانیان مبلغ ۴ میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال به صورت مستقیم از ستاد دیه کاشان و تعداد ۵۹ نفر مبلغ ۸ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال از ستاد دیه کشور کمک جذب شده و ۲ نفر از طریق کمیته امداد،۴۴ نفر وام قرض الحسنه صندوق جاوید، ۱۴ نفر از طریق مشاوره و مددکاری و ۲۳ نفر نیز از طریق وام قرض الحسنه بانک عامل بوده است.

وی در ادامه تاکید کرد: ۲۵ نفر از این افراد با مبلغ ۳ میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال از محل کمک سازمان زندان ها در سال گذشته آزاد شدند.

سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان بیان کرد: در حال حاضر تعداد ۱۹۲ نفر زندانی محکوم مالی در این زندان است که ۱۶۳ نفر از این محبوسان را بدهکاران مالی، ۲۸ نفر را متعهدان پرداخت مهریه و نفقه و ۱ نفر از آنها را محکومان دیه ناشی از حوادث رانندگی تشکیل می‌دهند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*