پیام تبریک و تقدیر مدیرکل زندان های استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و از تلاش ها و خدمات ارزنده اصحاب رسانه قدردانی کرد.

متن تقدیر و تبریک بدین شرح است:

( هو المعین )

 

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون         هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش قوی است

 

خبرنگار محترم ……………

سلام علیکم

« ۱۷ مرداد ماه » یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » – شهید گرانقدری که به معنای واقعی  ومصداق آیه : «ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود و فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.

خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران   آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.

لذا بنده به سهم خود این روز مبارک را خدمت کلیه خبرنگاران و مدیران زحمتکش رسانه ها تبریک و تهنیت عرض می نمایم و دست یکایک شما عزیزان را درامر كمك به اصلاح و تربيت مددجويان و بزهكاران جامعه مي فشارم وبا عنایت به جمله گوهر بارحضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) که می فرمایند:مَن لَم يَشكُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقينَ لَم يَشكُرِ اللّه َ عَزَّ و جلَّ.از همراهی  خوب شما  با این اداره کل   در  جهت اطلاع رسانی  عملکرد مجموعه زندانهای استان قدردانی  می نمایم.

اميدوارم همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق ، سربلند و سلامت باشید.

اسدالله گرجی زاده

مدیرکل زندان های استان اصفهان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*