پیام تبریک مدیرکل زندان های استان اصفهان به مناسبت سال جدید

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

همکاران محترم

سلام علیکم

نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال ، طراوت ، نشاط و شادابی و نوروز، عیدشکوفایی، پویایی، بالندگی ، نوخواهی و نواندیشی است؛ دین مبین اسلام نیز جلوه هایی از معرفت دینی را در آن به یادگار گذاشته است و آنان که سرای دیده و دل را از زنگار ها صیقل دهند و ضمیر وجود خود را پاک و پیراسته نگه دارند نوروزی دل انگیز و سرسبزتر خواهند داشت.

بي شك تقارن رستاخیز طبیعت با ميلاد مولود كعبه در ماه رجب، ماه نزول بركات ايزد منان ، محبت بر عرشيان و فرشيان تمام شد تا شرط آسماني شدن را تنها از طريق تأسي از رب النوع عشق، ايثار، مهرباني و گذشت بدانند .

سال ۹۷ نیز با تمامی فرازو نشیب هایش به انتها رسید ، سالی پراز خیر و برکت و حوادث و وقایع گوناگون که هرکدام از آنها درسی عبرت آموز برای ما بشمار می رود . در عرصه زندانبانی نیز شاهد اتفاق های قابل توجهی بودیم ، از سوی دیگر اجرای برنامه های داخلی و اصرار بر برنامه های مدون جاری ، گسترش و تعمیق فعالیتهای اصلاحی و تربیتی مددجویان ( اشتغال – فرهنگی ، آموزشی ،عمرانی و..) ، اقدامات آموزشی کارکنان و …  این سال را به سالی پرکار ، پرمسئولیت و پرانگیزه مبدل ساخت .

      به طور قطع همدلی و همکاری آحاد کارکنان و دقت نظر روسا و مدیران محترم زندانها در فعالیتهای این سال مؤثر و تعیین کننده بود. اما با همه این اقدامات اعتراف میکنیم همچنان کاستیها ، نواقص و عدم استفاده از ظرفیت ها در سطوح مختلف  وجود دارد که لازم است در اولین فرصت با برنامه ریزی اصولی نسبت به تقویت نقاط قوت و رفع کاستیها  بصورت جهادی اقدام نمائیم،  برای این منظور و در آستانه سال جدید در بهاری که قدرت لایزال الهی در اعجازی وصف ناپذیر و پرتأمل ، طبیعت خفته را بیدار می سازد دست به دعا برداشته  و از خداوند  منان ، استجابت دعای (حول  حالنا الی احسن الحال) همزمان با دگرگونی طبیعت را تمنا  می کنیم .               در پایان اینجانب سال جدیدرا به یکایک همکاران و خانواده محترم ایشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان کامیابی ، سلامتی و توفیق  تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  را برایتان مسئلت می نمایم .

گرجی زاده

مدیرکل زندانهای استان اصفهان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*