همایش نسیم مهر و مجمع عمومی انجمن حمایت زندانیان شهرستان نائین‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان، مجمع عمومی و نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نائین با حضور رئیس دادگستری ، دادستان ، جانشین منطقه انتظامی و مسئولین ، خیرین و روسای ادارات مربوطه شهرستان به میزبانی اداره زندان شهرستان برگزار شد.

رضا رمضانی رئیس اداره زندان نائین ضمن  تبریک دهه کرامت  و معرفی مدیر عامل جدید انجمن حمایت از زندانیان از مدیر عامل اسبق آقای محمد رضا شفیعی راد،  قدردانی کرد.

وی در ادامه  به ارائه گزارشی از عملکرد انجمن حمایت و اقدامات صورت گرفته پرداخت و صمیمانه از زحمات و تلاشهای سید نصرالدین صالحی ( رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نائین) قدردانی نمود و به مقوله اشتغال  در سالی که بعنوان سال رونق تولید از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده بود پرداخت و اشاره ای  به رای کار شدن مددجویان داشت و عنوان نمود موافقت و همراهی و مساعدت صالحی دادستان شهرستان باعث شده  این تعداد مددجوی رای کار و دارای اشتغال را داشته باشیم.. وی در ادامه به شرح حالی از وضعیت مددجویان و خانواده های آنها اشاره نمود وخاطر نشان کرد به لطف خدا و همراهی و درایت مدیر کل زندانهای استان ،توانسته ایم از مجموع هفت حوزه قضایی که زندان نائین پذیرش زندانی دارد حوزه قضایی اردستان و خورو بیابانک، بصورت جداگانه در شهرستان های مربوطه اقدام به راه اندازی دفاتر انجمن نمایند و بصورت مستقل مددجویان و خانواده های آنها را تحت پوشش قرار دهند.

رمضانی در ادامه از تمامی ادارات و ارگان هایی که با اداره زندان شهرستان همکاری و تعامل داشته اند تشکر نمود و یاد آور شد که با هم دلی و تعامل و تفاهم بین ادارات و مردم و مسئولین میشود دست در دست هم دهیم تا در راستای کاهش جمعیت کیفری که هدف اصلی سازمان زندانها است قدم برداریم واز این قشر آسیب دیده حمایت کنیم.

همچنین در پایان باتقدیم هدیه ای  از زحمات چندین ساله مدیر عامل و خیّر سابق انجمن حمایت  زندانیان ،  محمد رضا شفیعی راد قدردانی شد و از وی بعنوان بازرس انجمن مجدد دعوت به همکاری نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*