نهمین حضور انقلابی مسئولین و کارکنان زندان های استان درحماسه نهم دی در میدان انقلاب اصفهان/شعار مرگ بر فتنه گر در مراسم یوالله نهم دی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مسئولین و کارکنان زندان های استان در مراسم بزرگداشت «یوم‌الله ماندگار ۹ دی‌» که از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه در اصفهان – همزمان با دیگر شهرستان‌ها – در میدان  انقلاب اصفهان برگزار گردید، شرکت کردند.

کارکنان زندان های استان در کنار  مردم، این وفاداران همیشگی انقلاب در تمامی فرازها و فرودها،  که جسم‌های ناقص، کامل شدند و جان‌های ناقابل‌، قابلیت یافتند و با دلی در گرو جمهوریت و اسلام، هرکدام تک به تک دهقان‌های فداکار شدند و سینه سپر کردند تا قطار انقلاب از لپه پرتگاه دور و حواس خواص را جمع سکانداری‌شان کنند، اینبار نیز لبیک گفتند و باشعار مرگ بر فتنه گر پای آرمان های انقلاب ایستادند.

امروزکارکنان و مسئولین در روزی  که ۹ سال از آن  گذشته  در کنارمردم اصفهان مانند سایر شهرهای کشور بار دیگر برای انقلاب به میدان انقلاب آمده‌اند تا امادگی خود را برای محافظت از قطار جمهوری اسلامی اعلام کنند؛ در سالگرد درهم تنیده شدن دشمنان داخلی و خارجی و فتنه انگیزان مردم غیور اصفهان برای بیعت دوباره با صاحب این مملکت و نگاهدار اصلیش گرد هم آمده‌اند.

همان‌هایی که برای امام و انقلاب همیشه پارکاب بوده‌اند و جان برکف، و هیچگاه در طول تاریخ برایشات تفاوتی نداشته که در کدامین قسمت این مرز و بوم جان را فدا کنند تا این شجره طیبه بالنده تر شود و در جبهه اصلاح و تربیت نیز با تمام قوا مانده اند تا فرمان رهبر کبیر انقلاب برای تبدیل کردن زندانها به دانشگاه میسر شود.

در این مراسم  سردار  علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)  پیرامون این روز بزرگ سخنرانی کرد.

«یوم‌الله ماندگار ۹ دی‌» روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، روز نمایش معجزه الهی تجلّی وحدت ملّت ایران حول محور ولایت و نماد ولایتمداری، دیانت، بصیرت، دشمن‌شناسی، تکلیف‌گرایی و عملِ به‌هنگام مردم فهیم، متدیّن و زمان‌شناس ایران اسلامی است. در پایان مراسم نیز  راهپیمایی ویژه ۹ دی  از میدان انقلاب، خیابان کمال اسماعیل، خیابان پاسداران تا تقاطع سید علی‌خان انجام شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*