معرفی مسئول جدید حفاظت اطلاعات زندان مرکزی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان :آئین تودیع ومعارفه مسئول حفاظت واطلاعات زندان مرکزی با حضور گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان در دفتر مدیر زندان برگزار شد .

در این جلسه که  نظری زاده سرپرست حفاظت واطلاعات زندانهای استان ، بیژنی مدیر ومعاونین ومسئولین اداری وستادی زندان مرکزی نیز حضور داشتند ،  گرجی زاده مدیر کل زندانهای استان فرارسیدن ماه ربیع الاول را تبریک گفت وپیرامون لزوم  برقراری امنیت در زندان بعنوان مهمترین رکن  اساسی زندانبانی  سخنانی بیان کرد .

وی موفقیت های بدست آمده در زندان مرکزی اصفهان را مرهون زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم وزحمت کش زندان دانست وبا اشاره به موضوع جلسه، حفاظت زندان را مصداق چشم زندان در پیشگیری از ناملایمات وحوادث احتمالی دانست و افزود:  باید همواره در نظر داشت هرگونه کوتاهی وکم وکاستی در برنامه های امنیتی عواقب ناگواری را به همراه دارد و موجب تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

وی همچنین با عنوان اینکه زندان اصفهان همواره در برنامه های قرآنی ، فرهنگی واشتغال عملکرد قابل ملاحظه ای در سطح کشور داشته افزود:اتحاد و همدلی و کار و تلاش برای رضای خداوند موجب پیشرفت و توسعه خواهد شد و در سیستم زندانبانی نیز با امنیت پایدار و فکر و برنامه های جدید می توان در توسعه امنیت سهیم شد.

در ادامه جلسه بیژنی مدیر زندان نیز اجتناب از سستی وروز مره گی را در پیشبرد اهداف سازمانی الزامی دانست و از حضار در جلسه خواست  با گسترش وارتقاء امنیت در واحد های مربوطه شکست امنیتی مجموعه را غیر ممکن سازند.

در خاتمه جلسه طی حکمی از سوی مدیرکل سعید آقا حسینی بعنوان مسئول جدید حفاظت واطلاعات زندان مرکزی معرفی  و از خدمات محمد گرجی مسئول سابق حفاظت اطلاعات زندان قدردانی شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*