معرفی دادیار ناظر براردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان و تجلیل از دادیار سابق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با حضور گرجی زاده مدیرکل و محرابی دادستان عموم و انقلاب شهرستان مبارکه دادیار ناظر براردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اصفهان معرفی شد.

در این آئین محرابی دادستان شهرستان مبارکه از تلاش وخدمات فلاح دوست دادیار سابق قدردانی و کلباسی دادیار جدید را معرفی کرد.

وی در سخنانی با تبریک ماه رجب و اعیاد این ماه به روایتی از معصومین اشاره کردو بر خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تاکید کرد.

حجت االاسلام محرابی در ادامه به آثار اعمال نیک و پاداش روز قیامت اشاره کرد و گفت: خدمت به خلق و مومن از ثواب و پاداش بالاتری نسبت به دیگر اعمال مستحبی در بردارد و امروز در مجموعه زندانها و سیستم قضایی رفع مشکلات یک نفر می تواند پاداش عظیمی را برای آخرت رقم بزند.

دادستان شهرستان مبارکه در ادامه نگاه به خانواده زندانی را یک نگاه خدمتی بیان کرد و تصریح کرد: می توان براساس آنچه قانون مشخص کرده و تا مرزی که قانون رعایت شود برای رفع مشکلات زندانیان و خانواده های آنان قدم برداشت .

مدیرکل زندان های استان نیز در این آئین با تبریک فرارسیدن ماه رجب واعیاداین ماه از تلاش ها وخدمات دادیار ناظر سابق قدردانی کرد.

وی در سخنانی کار زندانبانی را سخت و دشوار بیان کردو گفت: هر چند کار در زندانها سخت و دشوار است اما رفع مشکلات زندانی وخانواده وی موجب حلاوت و شیرینی در زندگی و امور هر فرد می شود.

گرجی زاده اظهار کرد:تلاش برای کاهش جمعیت کیفری و بازگشت زندانی به آغوش خانواده وجامعه با رویکردی اصلاح شده توان و تلاش مضاعفی می طلبد که تعامل ومشارکت همه جانبه دستگاهها را خواستاریم.

در پایان این آئین نیز با اهداء لوح تقدیر از خدمات و تلاش های فلاح دوست دادیار ناظر براردوگاه قدردانی و کلباسی به عنوان دادیار جدید معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*