معاون مدیرکل زندان های استان در جمع کارکنان زندان کاشان: وحدت-همدلی ونظم وانضباط سرلوحه موفقیت در زندانبانی ست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،سیروس امینی معاون اداری مالی زندان های استان با حضور در زندان کاشان با کارکنان این زندان دیداروگفتگو و محسن محبوبی را به عنوان سرپرست جدید این زندان معرفی کرد.

وی در این دیدار که مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان و ستادمردمی دیه شهرستان نیز حضور داشتند، از همراهی و تلاش های صورت گرفته در زمینه های مختلف در امر زندانبانی-آزادی زندانیان-اصلاح و تربیت ونگهداری مددجویان قدردانی کرد.

امینی گفت: هر فردی که در هر دستگاه اداری مشغول فعالیت می شود به عنوان مستخدم شناخته می شود وباید آنچه را که قانون و شرح وظایف آن مشخص نموده بدون درنگ و کمی وکاستی انجام دهد.

وی تصریح کرد: محل کار باید خانه دوم یک فرد کارمند وحقوق بگیر قرار گیرد و آنچه که پروتکل و سازکارهر سازمانی مشخص نموده با رعایت نظم و انضباط و وحدت وهمدلی تلاش و کوشش نماید.

معاون مدیرکل زندان های استان در ادامه سخنانش از تلاش های ایثارگرانه کارکنان زندان کاشان در چند ماهه گذشته در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد با تعامل و مشارکت هر چه بیشتر و بهتر زمینه بازگشت این دسته از افراد به خطا رفته را مهیا و آنان را با شخصیتی سالم به جمع خانواده هایشان بازگردانیم.

امینی در پایان ضمن قدردانی از خدمات و فعالیت های سیدرضا موسوی رییس سابق زندان،محسن محبوبی را به عنوان سرپرست زندان کاشان معرفی کرد.

در این آئین نیز پس از سخنان مدیران عامل ستاددیه و انجمن های حمایت شهرستان کاشان سیدرضا موسوی رئیس سابق زندان به ارائه گزارشی از فعالیت ها وخدمات صورت گرفته در طول مدت تصدی ریاست زندان پرداخت و سپس محسن محبوبی نیز به بیان دیدگاههای خود در اجرای هر چه بیشتر و بهتر زندانبانی پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*