معاون اداری مالی زندانهای استان در جشن احسان و نیکوکاری:مددجویان آزاد شده از زندانها فرصت آزادی را قدر بدانند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،جشن احسان ونیکوکاری و همایش آموزشی ویژه مددجویان آزاد شده زندان های استان توسط مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعداز خروج  به میزبانی زندان مرکزی برگزار شد.

دراین مراسم که معاونین اداری مالی و سلامت و اصلاح و تربیت،رئیس مرکز خدمات اجتماعی و معاونین زندان مرکزی نیز حضور داشتند به  ۱۳۴  مددجوی آزاد شده کارت هدیه نقدی یک میلیون و ۵۰۰هزار  ریالی اهداء و پس از اجرای گروههای موسیقی سنتی،مددجویان از سخنان خانم کاظمی از مشاورین دانشگاه استفاده کردند.

امینی معاون اداری مالی زندانهای استان در این مراسم با قدردانی از فعالیت های انجام گرفته عبرت گیری از گذشته را به مدددجویان یادآورشد و گفت: امروز فرصت مناسبی است تا مددجویانی که از زندان رهایی یافته اند در کنار خانواده قدر آزادی را بدانندوگذشته خود را جبران و زندگی سالم و بانشاطی را تجربه کنند.

وی گفت:باید با برنامه ریزی و تدوین برنامه های مناسب آموزشی و دوری از بسیاری از ناهنجاری های موجود در جامعه زمینه تربیت صحیح فرزندان را با جدیت دنبال و روش های صحیح زندگی را برای آنان ترسیم نمائید.

امینی در ادامه سخنانش نقش خانواده را در پیشگیری از بروزبسیاری از ناهنجاریها مهم بیان کرد وتصریح کرد:بی نظمی و گفتارهای نابجا وزشت درخانواده می تواند زمینه بروز اختلافات واز هم گسیختگی در بین اعضائ خانواده شود وحتی فرزندان نیز در هر رده سنی با معضلات اجتماعی روبروشوند.

وی در پایان سخنانش از تمامی مددجویانی که از زندان رهایی یافته اند خواست تا با تقویت ایمان و نگرش مثبت زندگی سالم تری را نسبت به قبل آغاز کنند.

در این مراسم نیز پس از سخنان داودی رئیس مرکز خدمات اجتماعی ومراقبت بعد از خروج زندانهای استان در خصوص برگزاری همایش وجشن احسان ونیکوکاری به برخی ازمددجویان آزاد شده حاضر در جلسه هدایایی به رسم یادبود اهداءشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*