مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید بازداشتگاه شهرستان نطنزبرگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با حضور امینی معاون اداری مالی زندان های استان مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بازداشتگاه شهرستان نطنز برگزار شد.

در این آئین که باحضورکارکنان و مراجع قضایی شهرستان برگزار گردید سیروس امینی معاون مدیرکل زندان های استان ابوالفضل حق جو را به عنوان سرپرست جدید این بازداشتگاه معرفی و از تلاش ها و خدمات محسن محبوبی رئیس سابق قدردانی کرد.

وی با قدردانی از تلاش و همراهی همه کارکنان و مسئولین شهرستان گفت:اصلاح و نگهداری مجرمین در زندانها به تنهایی و یا یک فرایند قابل حل نیست و باید در زمینه نگهداری و هم اصلاح و بازگشت آنها به آغوش خانواده و جامعه همگی همراهی کنند.

امینی گفت:مراجع قضایی شهرستان انصافًا تعامل و مشارکت بسیار خوبی در راه اندازی و نگهداری مجرمین در بازداشتگاه داشته اند که این جای تشکر و قدردانی دارد اما برای اصلاح این قشر از مردم جامعه باید همه دستگاهها با همراهی و مشارکت در تامین و افزایش امنیت جامعه گام بردارند.

معاون مدیرکل زندان های استان باارائه گزارشی از روند آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمددر حضور مراجع قضایی شهرستان  نیز گفت: با تهیه و تولید برنامه تلویزیونی یک شهرضیافت فرهنگ سازی خوبی در این امر صورت گرفته ومردم وخیرین و حتی مسئولین بصورت گمنام در این امر خیر حضوردارند.

وی در بخش دیگی از سخنانش در جمع کارکنان گفت: محل کار به عنوان دومین خانه مامحسوب می شود واز این رو باید با تمام وتوان و تلاش در راستای آنچه شرح وظایف و دستورالعمل ها مشخص و معین نموده گام برداشت.

امینی در ادامه تصریح کرد:اتحاد و همدلی و وحدت ونظم و انضباط مقوله هایی است که در نظام زندانبانی مورد توجه قرار می گیرد و باعث می شود تا مددجویان نیز به قوانین احترام و همچنین در بین مردم نیز اعتماد سازی و توجه بیشتری صورت می گیرد.

معاون مدیرکل زندان های استان در پایان  این دیدار ها از تلاش و مساعدت رئیس دادگستری-دادستان و دیگر مراجع قدردانی و ابوالفضل حق جو که پیش از این رئیس زندان شهرستان فریدن بود را به عنوان سرپرست بازداشتگاه این شهرستان معرفی کرد.

در این دیدارها که بصورت جداگانه برگزار شد،رئیس دادگستری و دادستان شهرستان نطنز از فعالیت ها و خدمات ومخصوصا تعامل رئیس و کارکنان بازداشتگاه شهرستان قدردانی و از ادامه این همکاری ها با سرپرست جدید بازداشتگاه سخن گفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*