مدیر کل زندان های استان اصفهان خبرداد:عفو۷۷۲ زندانی در سال جاری/آزادی ۴۰۳ نفر با استفاده از عفو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده بااعلام این خبرگفت:در سال جاری تعداد ۷۲۲زندانی ازشرایط عفو بهره مند شده اند.

وی گفت:تعداد ۳۶۹ نفر از عفومنجر به تقلیل مجازات -۳۲۳ نفر از عفو عمومی و۸۰ مورد از عفو موردی استفاده نموده که از این مجموع تعداد ۶۲۱ نفر منجر به آزادی شده است.

مدیرکل زندان های استان ادامه داد:استفاده زندانی از عفو شرایط خاصی داردکه باید از سوی رئیس زندان اعلام و در کمیسیون عفو و یا اعلام به قضات ومجموعه قضایی پیگیری کرد.

گرجی زاده گفت:در طی چندین ساله گذشته باعنایت مسئولین قضایی کشورواستان زندانیانی که در زمینه حفظ قرآن تلاش وکوشش داشته باشند و بیش از ۵ جزء قرآن را حفظ نمایند بصورت ویژه در کمیسیون عفو مورد بررسی قرار گرفته و به تهران اعلام خواهد شد.

عضو کمیسیون عفو استان در ادامه تصریح کرد:همیشه به مددجویان و خانواده های آنان توصیه شده است که درراستای حفظ قرآن و انس با آن جدیت و تلاش بیشتری از خود نشان دهندو خانواده ها نیز به عنوان یک مشوق در مددجویان خود را پشتیبانی کنند.

مدیرکل زندان های استان اظهار کرد:در حال حاضر بیش از ۵۰ روحانی در سطح زندانهای استان در زمینه حفظ و قرائت قرآن با مددجویان آموزش های لازم را ارائه می کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*