مدیر کل زندانهای استان اصفهان در جمع کارشناسان اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات :پیشگیری مقدمه هر گونه خدمت و فعالیت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی مدیر کل زندان های استان در نشست نیم روزه کارشناسان و نمایندگان اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات زندانهای استان مقدمه هر گونه خدمت و فعالیت را پیشگیری عنوان کرد و از آنان خواست قبل از بروز هر گونه اتفاقی پیشگیری از وقوع جرم و تخلف لحاظ گردد.

وی گفت: ارائه آموزش و مشاوره در شغل های نظارتی بهترین روش برای پیشگیری از وقوع جرم است ونیاز است که این مهم درتمامی مراحل مورد نظر قرار گیرد.

گرجی زاده در ادامه سخنان امربه معروف و نهی از منکر را از دیگر مسائل مهم در امر خدمت بیان کرد و افزود: هر جایی از کار و تلاشمان که امر به معروف و نهی از منکر را کوتاهی کنیم با چالش و مشکلات روبرو شده ایم ونیاز است که در تمامی مراحل و مکان های خدمت رسان امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان یک فریضه الهی با تمام قدرت دنبال و اجرا کنیم.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه با اشاره به وجود انواع آسیب ها در محیط های کاری گفت :باید ابتدا خودمان تمامی مسائل و شئونات را رعایت کنیم تا دیگران نیز از ما سرمشق بگیرند و فردی در حوزه نظارتی موفق خواهد بود که خود الگویی مناسب برای دیگران شود.

گرجی زاده ادامه داد:ایمان –عدالت-دقت-هوشیاری-حفظ بیت المال از جمله موارد مهم وحساسی است که باید در امور کاری خود به کارگیرید و در بروز هر گونه کوتاهی و رخدادی در پیشگیری از آن تذکرات لازم را ارائه و سپس با مشاوره و راهنمایی فرد را از ادامه تخلف و یا بی نظمی آگاه و منع نمایید.

وی در پایان سخنانش همچنین خواستار برنامه ریزی و تدوین برنامه های موثر در امر پیشگیری شد.

در این نشست نیز سعیدی رئیس اداره ارزیابی بازرسی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز به ارائه گزارش وچگونگی اجرای خدمات پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*