مدیرکل زندان های استان در جمع نمایندگان بازرسی و پاسخگویی به شکایات:در کار خیر و خدمت رسانی به مردم و همکاران مقدم باشید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در جمع نمایندگان بازرسی در زندان ها از سختی کار زندانبانی سخن گفت و اظهارداشت:با تقویت ایمان و اعتقاد زمنیه را برای افزایش هر چه بیشتر خدمت و کار خی در زندانها فراهم کنید.

وی ادامه داد:زندانها همیشه در معرض آسیب قرار داریم وبایدبا همفکری و همکاری هر چه بیشتر در امر پیشگیری و اصلاح و تربیت مددجویان فعال تر و نقطه اطمینان و پاسخگویی بیشتر را فراهم کنیم.

گرجی زاده گفت:باید با رفتار و برنامه هایی که باهدف رفع مشکلات ایجاد میکنیم راه را برای خدمت هر چه بیشتر برای کارکنان ایجاد و از فرصت پیش آمده برای ارتزاق حلال و پایبندی به آنچه که یک مسلمان شیعه در برنامه داردگام برداریم.

مدیرکل زندان های استان در ادامه سخنانش به اهداف و وظایف نمایندگان بازرسی در زندان ها هم گریزی زد و گفت: در مسائل اعتقادی و حضور در نماز اول وقت در محیط کار و..مقدم تر باشید و الگویی تمام معنا هم برای کارکنان و هم مددجویان واقع شوید.

وی در پایان سخنانش ضمن برشمردن برخی نکات مدیریتی مورد نیاز در مجموعه زندانها خواستار پیشگیری از ورود افراد به تخلف و سرپیچی از مفاد قانون و بخشنامه گردید و اظهارامیدواری کرد با تدوین برنامه های مناسب و بیشتر زمینه همگرایی و خدمت همه جانبه بیشتر از قبل میسر گردد.

در این نشست نیز سعیدی رئیس اداره بازرسی ارزیابی و پاسخگویی به شکایات نیز به ارائه گزارشی از فعالیت ها پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*