مدیرکل زندان های استان اصفهان در دیدار با مدیرکل آموزش وپرورش:حضور بیش از ۱۲۴۰ زندانی در مقاطع مختلف تحصیلی در زندان های استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، اسدااله گرجی زاده مدیرکل در دیدار با مدیرکل آموزش وپرورش استان از حضور و فعالیت ۱۲۴۸ زندانی در مقاطع مختلف تحصیلی در زندانهای استان سخن گفت.

وی دراین دیدار که مهتری معاون سلامت و اصلاح و تربیت،عبداله زاده سرپرست اداره فرهنگی تربیتی و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتندمدیرکل زندان های استان از استقبال وحضور خود جوش مددجویان در فعالیت های آموزشی سخن گفت و اظهارداشت:در حال حاضر ۵ مدرسه و یک دانشگاه علمی کاربردی تحت عنوان مرکز بعثت ۶ در زندان های استان میزبان مددجویان است.

گرجی زاده گفت:تعداد ۱۱۴ نفر در نهضت سواد آموزی-۲۷۱ نفر در مقطع ابتدایی-۳۵۲ نفر در مقطع هنرستان-۱۱نفر در دانشگاه-۱۸۰نفر در طرح جامع و ۳۲۰ نفر در مقطع راهنمایی مشغول به تحصیل هستند.

مدیرکل زندان های استان در ادامه ضمن اشاره به موفقیت های آموزشی در سطح مدارس زندانها تصریح کرد:تعداد ۳۲ معلم در زمینه آموزش مددجویان در حال تلاش و فعالیت هستند.

وی در ادامه سخنانش بااشاره به تفاهم نامه منعقده درسال گذشته خواستار توجه بیشتر به تجهیز مدارس،توسعه فعالیت های آموزشی و مساعدت در زمینه کمک های مالی برای هرچه بهتر برگزاری این فعالیت ها شد.

دراین جلسه اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز براجرای تفاهم نامه های منعقده تاکید کرد و در خصوص تامین مکان مناسب جهت فعالیت های آموزشی با کمک خیرین مدرسه ساز ومساعدت های مالی قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*