مدیرکل زندان های استان اصفهان در جمع پاسیاران زن: سختی کار زندانبانی برای زنان بیشتر ودشوار تراست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،نشست نیم روزه پاسیاران زن شاغل در یگان حفاظت زندان های استان با حضور گرجی زاده مدیرکل وسرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت برگزار شد.

مدیرکل زندان های استان دراین نشست با قدردانی از تلاش ها و ایثارگری های کارکنان زن شاغل در مجموعه زندانها و یگان حفاظت گفت: زندانبانی کار سخت ودشواری است اما برای زنان شاغل در مجموعه زندانها و مخصوصا یگان حفاظت بدلیل نوع ماموریت ها و وظایف حساسی که برعهده دارندسخت تر ودشوار تر خواهد بود.

گرجی زاده ادامه داد:نیت خالص وتوکل به خداوند متعال از جمله ریشه های موفقیت در کار وتلاش است که می تواند در تمامی امور یاریگر باشد.

وی گفت: شغل حساسی که پاسیاران زن برعهده دارند نیازمند دقت هوشیاری و آموزش های مختلف است و باید با ارائه عملکرد مطلوب زمینه بازگشت مددجو را بصورت اصلاح شده ایجاد کرد.

مدیرکل زندان های استان برخورد صحیح با زنان زندانی-تکریم شخصیت آنان را زمینه ایجاد الگویی مناسب برای بازگشت مددجویان دانست و خاطرنشان کرد: باید به عنوان نیرویی منظم به عنوان انسانی دلسوز-پاک و نیکوسرشت رفتار کنیم تا الگویی برای زندانیان باشیم و جامعه درک کند که در امروزه نظام زندانبانی اسلامی بطور کامل در مجموعه ها اجرایی است.

وی در پایان سخنانش همچنین به نظارت برکار و هوشیاری هرچه بیشتر تاکید کرد و افزود:هر نیرویی باید ناظر اعمال و رفتار خودش باشدو خداوند را همیشه به عنوان ناظر اصلی براعمال و رفتار خودش ببیندتا از ورودآسیب به او و ایجاد مشکلات جلوگیری کند.

در ادامه این نشست نیز جلسه آموزشی کارکنان پاسیار زن توسط سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ادامه یافت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*