مدیرکل زندان های استان اصفهان در جمع مسئولین سازمان قضایی نیروهای مسلح: افتخار نظام زندانبانی تکریم-رأفت و بازاجتماعی شدن مددجویان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مراسم گرامی داشت ایام الله دهه فجر در زندان نظامیان اصفهان با حضور رئیس-دادستان و قضات دادسرای نیروهای مسلح و مدیرکل زندان های استان اصفهان برگزار شد.

اسدااله گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در این مراسم با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را در ایام الله دهه مبارک فجر گرامی داشت.

وی گفت: افتخار نظام زندانبانی در جمهوری اسلامی ایران براین است که امروز علاوه بر رأفت اسلامی و تکریم مددجویان و خانواده های آنان موضوع بازاجتماعی شدن مددجویان نیز یکی از اولویت های مهم و اساسی است.

مدیرکل زندان های استان درادامه افزود: امروز وجود بییش از ۲۴۰۰ زندانی حافظ قرآن کریم و ۷ هزار زندانی شاغل  در بخش های مختلف کارگاهی و نشسته موجب شده است تا نگاه مردم مسئولین و حتی مددجویان و خانواده های آنان به زندان تغییر یابد.

گرجی زاده چهل سال استقامت و پایداری نظام جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا و ایثارگریهای رزمندگان تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره ) وترسیم نقشه حفظ  انقلاب توسط مقام معظم رهبری بیان کرد و تصریح کرد:ما در مجموعه زندان های استان به سهم خویش توانسته ایم آنچه را قانون ترسیم کرده و نظام و انقلاب عنوان داشته اجرا و بینی دشمنان اسلام و انقلاب را به خاک بمالیم.

وی درپایان از توجه و نگاه ریاست- دادستان و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز به دلیل مساعدت و پیگیری و رفع مشکلات قضایی مددجویان نظامی قدردانی کرد.

در این مراسم همچنین دکتر تشکری رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز به بیان دستاوردهای انقلاب پرداخت و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب سه روز مرخصی تشویقی به مددجویان دارای شرایط اعطاء کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*