مدیرکل زندان های استان اصفهان در جلسه شورای اداری: ایجاد وحدت و همدلی و نگاه بلند و اجتماعی محور کارکنان در زندان ها موجب رشد فعالیت ها ست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،جلسه شورای اداری زندان های استان با حضور روسای ادارت ستادی-روسای زندانها ومراکز وابسته در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این جلسه گرجی زاده  مدیر کل زندان های استان در طی سخنانی با  تسلیت ایام اربعین حسینی و تبریک هفته نیروی انتظامی  از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان در سطح استان قدردانی کرد و گفت: لازم می دانم از تلاش ها و عملکرد و خدمات پرسنلی که در سطح زندانهای استان بصورت شبانه روزی و ایثارگرانه در سنگر اصلاح و تربیت تلاش وفعالیت نموده اند تشکر و قدردانی نموده و از اینکه در راستای افزایش نظم و انضباط و امنیت جامعه گام برمی دارند قدردانی نمایم.

مدیر کل زندان های استان در ادامه افزود: ایجاد وحدت و همدلی و نگاه بلند و اجتماعی محور کارکنان در زندان ها موجب گردید تا زمینه رشد فعالیت ها افزایش یابد و بتوانیم در زمینه های مختلف با توسعه ورشد چشمگیری در بازسازی و بازگشت زندانیان به آغوش خانواده و جامعه گام برداریم.

گرجی زاده اظهار کرد: آنچه در در نظام زندانبانی بسیار چشمگیر و موجب موفقیت و پیشرفت  می شود وجودو تقویت هر چه بیشتر  ایمان و کسب علم وتجربه است که خوشبخاته با حضور کارکنان با  ایثارگری که دارند با  اتحاد و همدلی در کنار یکدیگر با هدف قرب الهی در حال تحقق است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع مهم کاهش جمعیت کیفری و دغدغه ها مسئولین نظام و سازمان اشاره کرد و افزود: از دغدغه های مهم مسئولین کشور،قوه قضاییه و سازمان زندانها کاهش جمعیت کیفری در زندان هاست که باید با برنامه یزی و یافتن راههای مختلف در زمینه کاهش جمعیت کیفری قدم برداشته شود.

در ادامه جلسه شورای اداری زندان های استان مدیر کل در بخش دیگری از سخنانش به موضوع مهم توجه به کارکنان اشاره کرد و تصریح کرد: نیروی انسانی بدنه اصلی مجموعه است پس باید با تدابیر مدیریتی و نگاه باز و بلند به این قشراز مجموعه توجه کرد و حفظ و بقای نیروها،پیشگیری از ورود آنها به آسیب هابرنامه ها وحرکت های جدی را در دستور کار قرار داد.

گرجی زاده در ادامه به تاکیدات ریاست سازمان زندانها در جلسه با مدیران کل زندانهای کشور اشاره کرد و با بر شمردن موارد مهم آن تاکید کرد باید با مسئولیت پذیری در راستای رفع موانع ومشکلات –رسیدگی به زندانیان و خانواده های آنان –افزایش سطح هوشیاری و آگاهی و پیشگیری از ورود زندانی به آسیب جلوگیری کرد.

وی در پایان سخنانش همچنین به موارد مهم و ضرورت ها در زندانها اشاره کرد و از مدیران ومسئولین زندان ها خواست با برنامه ریزی و تعامل و هماهنگی با دستگاههای اجرایی و قضایی شهرستان در راستای رفع مشکلات آن گام برداشته و در زمینه بازگشت زندانیان به آغوش خانواده هایشان با تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت قدم های موثری بردارند.

امینی معاون اداری مالی زندان های استان نیز در این جلسه با قدردانی از تلاشها و خدمات کارکنان و مدیران زندان ها به فرامین حضرت علی (ع) از نهج البلاغه پیرامون مدیریت بر امور سخن گفت و اظهار کرد: مدیریت  فرایندی است که هدایت منابع را همراه با برنامه ها تا حصول نتیجه به همراه دارد و باید هر فردی که قبول مسئولیت کرد با برنامه ریزی و تدوین برنامه های موثر و راهگشا برای رسیدن به اهداف سازمانی تلاش کند.

وی در ادامه از صرفه جویی در انرژی سخن گفت و تصریح کرد: در سال گذشته براساس برنامه های تدوینی وتوصیه های ارائه شده زندانهای استان در زمنیه مصرف و صرفه جویی خوب عمل نمودند که زندان های شهرضا و لنجان به عنوان دو زندان مورد تقدیر قرار گرفتند.

امینی د رادامه با توصیه به دیگر روسای زندانها به صرفه جویی در منابع اظهار کرد: در شش ماهه اول سال جاری نیز در این زمینه زندان های نایین و کانون اصلاح و تربیت در رتبه نخست صرفه جویی قرار گرفته اند.

معاون اداری مالی زندان های استان در ادامه به موارد مهمی همچون بودجه و اعتبارات-رعایت نظم وانضباط اداری و مالی-استفاده صحیح ازمنابع و….سخنانی بیان و تذکرات و توصیه های لازم را ارائه کرد.

در ادامه این نشست نیم روزه همچنین روسای ادارات ستادی و زندانهای تابعه استان پیرامون اقدامات مسائل و مشکلات موجود در زندان ها سخنانی بیان کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*