مدیرکل زندان های استان اصفهان خبرداد:آزادی ۱۱۱ زندانی با بیش از ۱۱ میلیارد بدهی در ماه مبارک رمضان/برگزاری ۷۱ جشن گلریزان/تعهد ۱۲ میلیاردی خیرین به آزادی زندانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان: اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان با تبریک عید سعید فطر  از حماسه باشکوه مردم استان در فرآیند آزادی زندانیان جرائم غیر عمد قدردانی کرد.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان امسال ۷۱ جشن گلریزان در سطح استان برگزار گردید که ماحصل آن حدود ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تعهد خیرین را به همراه داشت.

گرجی زاده در ادامه با تفکیک جشن های گلریزان افزود:۲۸ برنامه یک شهر ضیافت،۵ جشن نسیم مهرو۳۸ جشن گلریزان در اصفهان و شهرهای استان و همچنین ۲۸ جشن گلریزان در مساجد شهر اصفهان برگزار که مجموعا چهار میلیارد و پانصد وسی میلیون تومان تعهد خیرین بوده  است.

مدیرنمایندگی ستاددیه استان همچنین به برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت نیز اشاره کرد و گفت: برای ششمین سال متوالی این برنامه با حضور خیرین و مردم نوع دوست اصفهان با مشارکت صداوسیما برگزارکه مبلغی حدود ۶ میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان بصورت نقدی و تعهدی جمع آوری گردید.

وی گفت:در ۲۸ برنامه یک شهر ضیافت زمینه آزادی ۵۷ نفر با مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد تومان که اصل بدهی انان ۴میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان بود و گذشت یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان را به همراه داشت، مهیا و به آغوش خانواده بازگشتند.

اسدالله گرجی زاده در بخش دیگری بااشاره به جشن نسیم مهر نیز گفت: تقارن نام گذاری پنجم خرداد ماه به عنوان روز نسیم مهردر ماه مبارک رمضان  نیزموجب کمک به خانواده ها را مهیا که ۵پنج  جشن در شهرستان های اصفهان-مبارکه-اردستان-فریدن-و زرین شهر برگزار که مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان تعهد و تعداد ۲ هزار سبد کالا نیز به خانواده مددجویان اهداء شده است.

مدیرکل زندان های استان و مدیرنمایندگی ستاددیه نیز در پایان با قدردانی مجدد از حضور خیرین گفت:در ماه مبارک رمضان امسال ۱۱۱ زندانی با بدهی ۱۱ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان وبا گذشت چهار میلیارد و ۱۰۰میلیون تومانی شکات و آورده ۱۸۰ میلیونی خود مددجویان و کمک ۴ میلیارد تومانی خیرین از زندان های استان آزادو به آغوش خانواده و جامعه بازگشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*