مدیرکل زندان های استان اصفهان خبرداد:آزادی ۲۱ زندانی با یک میلیارد ریال توسط خیر گمنام به مناسبت نیمه شعبان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،به مناسبت فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیت الله الاعظم امام زمان(عج) بیست و یک زندانی زندان مرکزی اصفهان با پیگیری مدیرکل زندان های استان از زندان آزاد شدند.

اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندان های استان بااعلام این خبرگفت: با پیگیری های صورت گرفته یک خیر گمنام با پرداخت یک میلیارد ریال زمینه آزادی ۲۱ زندانی محکوم در بند را مهیا کرد.

وی گفت:تعداد ۸ نفر از این زندانیان توسط ستادمردمی دیه اصفهان و ۱۳ نفر نیز با پیگیری های مددکاران زندان مرکزی و خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) با جرائم مختلف مالی به آغوش خانواده بازگشتند.

گرجی زاده گفت:مبلغ کل بدهی این ۲۱ نفر بیش از ۳میلیارد ریال بوده که با گذشت شاکیان و گاهاً آورده خود مددجویان مانده بدهی کمتر شده و در ایام میلاد آخرین ذخیره الهی حضرت مهدی (عج) زمینه آزادی آنان مهیا شد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه تصریح کرد :بیشترین مانده بدهی مددجویان جهت آزادی با مبلغ ۹۰ میلیون ریال و کمترین مبلغ مانده بدهی ۱۵ میلیون ریال بوده است.

وی همچنین از بررسی لیست زندانیان نیازمند آبرودار جهت آزادی در حضور خیرگمنام سخن گفت و افزود: لیست زندانیانی که نیازمند آزادی بودند به خیر ارائه که وی پس از بررسی ونوع جرائم و میزان بدهی و مدت تحمل حبس آنان با واریزی مبلغ فوق به حساب ستاد دیه و خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) در این کار خیر ونیکو سهیم شد.

مدیرکل زندان های استان در پایان تصریح کرد: خیرین و افرادی که قصد کمک و آزادی زندانی به هر تعداد و مبلغی را دارند درخواست کرد با حضوردر حوزه مدیریت زندانهای استان در این امر خیر سهیم شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*