مدیرکل زندان های استان اصفهان:نمونه کامل حجاب در کارکنان زن زندانهای استان مشهود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل در جمع کارکنان زن زندان شهرستان گلپایگان گفت: حجاب و عفاف یک الگوی فاطمی است وکسانی که از حضرت زهرا(س) پیروی می کنند زندگی به تمام معنا را تجربه خواهند کرد.

وی که در سفر به شهرستان گلپایکان از زندان این نیز شهر بازدید کرد، به مناسبت هفته حجاب و عفاف در جمع کارکنان شاغل این زندان از رعایت حجاب و عفاف همکاران زن در زندان وسایر شهرستان ها قدردانی کرد.

گرجی زاده گفت: واجب بودن حجاب برای زنان از ضروریات دین مبین اسلام است و از نظر قرآن، گفتار پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) نیز به حکم عقل و اجماع رأی فقها و علمای اسلام امری ثابت است ودر قرآن،  آیه  های مختلفی به واجب بودن حجاب و حفظ عفت و پاسداری از حریم آن، بیش از ده آیه در قرآن وجود دارد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه بااشاره به ریشه دینی بودن حجاب گفت: خوشبختانه رعایت عفاف و حجاب در مجموعه کارکنان زن زندانهای استان بسیار خوب رعایت شده و می تواند الگویی مناسب برای دیگران و مخصوصا زنان زندانی باشد.

در پایان این نشست به سه تن از کارکنان زن زندان شهرستان گلپایگان لوح تقدیر و کارت هدیه به نمایندگی از دیگرکارکنان اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*