قدردانی مدیرکل زندانهای استان اصفهان از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل با اهداء هدایایی از مسئولین روابط عمومی فعال در سال ۹۸ و سه ماهه اول ۹۹ در عرصه اطلاع رسانی تجلیل کرد.

مدیرکل زندان های استان در این دیدار که مسئولین روابط عمومی زندانهای مرکزی-کانون اصلاح و تربیت-خمینی شهر و زرین شهر حضور داشتند از تلاش و فعالیت این کارکنان تجلیل کرد.

وی گفت: روابط عمومی به عنوان چشم بیدارو راهنمای عرصه اصلاح وتربیت است که باید آنچه در واقعیت صورت می گیرد را به جامعه و مردم اطلاع رسانی کند.

گرجی زاده گفت: تلاش برای بازگشت مددجویان به آغوش جامعه وخانواده کار بزرگی است اما با با همیاری و تلاش همه کارکنان می توانیم این حرکت انسانی را پیش ببریم و شما به عنوان طلایه دارن خبر و اطلاع رسانی وظیفه دارید این مهم و نتیجه را به مردم و مسئولین اطلاع رسانی کنین.

مدیرکل زندان های استان در ادامه با اشاره به بخشی از وظایف روابط عمومی ها از همکاران عرصه اطلاع رسانی خواست تا با ثبت واقعیات و فعالیت های همکاران در زندانها مسیر اصلاح و تربیت گام های موثری بردارند.

در این جلسه کاظمزاد مدیر روابط عمومی اداره کل نیز با ارائه گزارشی از اطلاع رسانی استان،از زندانهای مرکزی-نائین-لنجان-خمینی شهر و کاشان به عنوان زندانهای فعال در عرصه روابط عمومی نام برد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*