سفر دو روزه مدیرکل بازرسی ،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندانهای کشور به اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،نوروزی مدیرکل بازرسی ،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندانهای کشوربا سفر دوروزه به استان اصفهان ازبرخی زندانهای استان بازدید کرد.

در این بازدید که گرجی زاده مدیرکل،معاونین و برخی روسای ادارات ستادی و زندان ها حضور داشتند مدیرکل  بازرسی ،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندانهای کشوربا حضوردر زندانهای اصفهان،زرین شهر-اردوگاه –خمینی شهر از خوابگاهها،واحد های مختلف فرهنگی و اشتغال و حرفه آموزی ملاقات ها و کلیه فعالیت های روزمره بازدیدوضمن دیدار و گفتگوبا کارکنان  از نزدیک پیرامون فرایند اقدامات انجام گرفته گفتگو کرد.

وی در بازدید از زندان مرکزی در جمع خانواده های مددجویان در بخشهای مختلف ملاقات حضور یافت و بصورت گروهی و خصوصی با برخی خانواده ها دیدار و با آنان پیرامون رفع مشکلات قضایی و زندان دیدار و گفتگوو دستورات لازم را جهت رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد.

نوروزی در ادامه در بازدید از زندان مرکزی اصفهان نیز پس از گزارش های بیژنی مدیرزندان مرکزی پیرامون اقدامات انجام گرفته با حضور در قسمت های مختلف زندان با مددجویان در بخش های مختلف دیدار و گفتگو کرد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان اصفهان در این بازدید به فعالیت های صورت گرفته در سطح استان اشاره کرد و پیرامون اقدامات در زمینه پروژه های عمرانی-فعالیت های فرهنگی و اصلاحی و تربیتی گزارشات مبسوطی ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*