دیدار معاون اداری مالی زندانهای استان با فرماندار ویژه شهرستان کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،سیروس امینی معاون اداری مالی زندانهای استان که برای معرفی سرپرست جدید زندان کاشان به این شهرستان سفر کرده بود با مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این یددار با قدردانی از تعامل و مشارکت همه جانبه مسئولین قضایی و اجرایی شهرستان در راه اندازی و تکمیل پروژه زندان جدید این شهرستان خواستار اهتمام بیشتردستگاههای ذیربط برای تکمیل نهایی پروژه شد.

امینی گفت: بدلیل وجود زندان در محدوده داخلی شهر و همچنین انجام پروژه جدید زندان در خارج از شهر در طی سال های گذشته نیازمند یک تعامل همه جانبه استانی و شهرستانی هستیم تا بتوانیم پس از تکمیل و تجهیز و رفع موانع موجود از این پروژه مهم نیز بهره برداری کنیم.

معاون مدیرکل زندان های استان در ادامه پیرامون رسالت زندانبانی گفت: یکی از رسالت های مهم سازمان زندانها پیگیری آزادی زندانیان مخصوصا زندانیان جرائم غیر عمد بوده که خوشبختانه با توفیق خداوند متعال در طی سال های گذشته وامسال علیرغم مشکلات مختلف هر ساله مردم وخیرین در صحنه حاضر شده و با همت و توان خود زمینه ازادی بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد را مهیا کردند.

امینی گفت: امسال باتوجه به شرایط بیماری کرونا،و کمک های مردم و خیرین به حوزه بهداشت و درمان ولی خوشبختانه در طی شبهای گذشته از ماه مبارک رمضان با اجرای برنامه زنده یک شهر ضیافت زمینه آزادی بیش از ۷۶ زندانی از زندان ها مهیا و بیش از ۸ میلیارد تومان نیز کمک مردم و خیرین را به همراه داشته است.

معاون مدیرکل زندان های استان اعتماد و فرهنگ سازی در این استان را از نمونه های بازر مردم وخیرین بیان کرد و تصریح کرد:وقتی مردم وجامعه می بینند که در یک برنامه زنده تلویزیونی زندانی جرم غیر عمد با کمکی که صورت می گیرد همان شب به آغوش خانواده اش بازمی گردد،قطعاً گامهای بلند تری نیز برمی دارد.

ویدر پایان سخنانش همچنین از تعامل و همراهی فرماندار و مسئولین این اداره با رئیس و کارکنان زندان کاشان سرپرست جدید این زندان را که از نیروهای بومی شهرستان بود به فرماندار معرفی کرد.

در این دیدار همچنین مهندس مرتضایی فرماندار ویژه کاشان از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته  در سطح زندان های استان و شهرستان کاشان قدردانی کرد و انتصاب رئیس جدید زندان را تبریک گفت.

فرماندار ویژه کاشان پروژه زندان جدید شهرستان را مهم برشمرد و  وی نیز بااعلام همکاری و مساعدت هر چه بیشتر خواستار بهره برداری از این پروژه گردید.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*