دیدار مدیر کل زندان های استان با رئیس سازمان بازرسی استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیر کل با طباطبایی رئیس سازمان بازرسی منطقه ۶کشورو استان  دیدار وگفتگو کرد.

گرجی زاده در این دیدار با تبریک ایام ولادت حضرت زهرا(س) انتصاب وی را به عنوان رئیس سازمان بازرسی منطقه شش کشور در اصفهان تبریک گفت.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های  زندانبانی در استان گفت: در حال حاضر تعداد ۱۴ زندان و بازداشتگاه در سطح استان بصورت فعال در حال ارائه خدمات به مددجویان است.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه بهره گیری از پتانسیل موجود نیروی انسانی و دیگر ظرفیت های موجود در استان را یکی از عوامل موثر در پیشرفت اهداف سازمانی بیان کرد واظهار امیدواری کرد با تلاش و کوشش و تعامل همه جانبه با دستگاههای فرهنگی و اجرایی استان بتوان زمینه بازگشت همه مددجویان را مهیا نمود.

گرجی زاده در ادامه گفت: علیرغم تمام مشکلات نیروی انسانی و اعتباری موجود امروز در تمامی زندانهای استان فعالیت های قرآنی و فرهنگی و اصلاحی و تربیتی در حال انجام و بیش از ۲۴۰۰ حافظ قرآن وبیش از ۷ هزار نفر در زمینه های مختلف به اشتغال مشغول و درآمد کسب می نمایند.

در این دیدار همچنین طباطبائی رئیس سازمان بازرسی استان اصفهان از حضور و فعالیت های انجام گرفته در سطح زندانهای استان قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*