دیدار مدیرکل زندان های استان با مدیرعامل و معاونین پالایشگاه اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده به همراه معاون اداری مالی ومدیرعامل انجمن حمایت اززندانیان اصفهان با ابراهیمی مدیرعامل و معاونین پالایشگاه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار گرجی زاده مدیرکل ومدیرعامل ستادمردمی دیه اصفهان در طی سخنانی به تلاش ها و اقدامات انجام گرفته درراستای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اشاره کرد و از همراهی و کمک این مرکز در سال های گذشته قدردانی کرد.

وی گفت: در سال گذشته با همت و تلاش مردم-خیرین-مسئولین و همه اقشار جامعه با کمک های نقدی و غیرنقدی موفق به آزادی ۷۴۴ زندانی جرائم غیر عمد با بدهی ۱۱۸ میلیارد تومان از زندان‌های استان شدیم، که از این میزان ۷۰ میلیارد تومان مربوط به گذشت شکات بوده است.

گرجی زاده با بیان اینکه توجه به آسیب‌های موجود در زندان‌ها امری ضروری است، تصریح کرد: تجمیع آسیب‌های موجود در جامعه را در زندان‌ها داریم  وباید چالش‌های موجود در زندان‌ها کاسته شود  تا بتوانیم مشکلات جامعه را کم کنیم.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی با بیان اینکه خانواده زندانیان یکی از مهم‌ترین بخش‌های آسیب پذیر در جامعه هستند، اضافه کرد: باید این خانواده‌ها را در جامعه دیدومشکلات آنها را بررسی و رفع کرد تا  منجر به ادامه دار شدن آسیب‌ها نشود.

وی در پایان در زمینه کمک شرکت پالایشگاه اصفهان در خصوص تخصیص وکمک به ازادی زندانیان جرائم غیرعمد دراستان،دستگیری از خانواده زندانیان وهمچنین کمک و مساعدت در تکمیل و ساخت بازداشتگاه موقت اصفهان نقاضای کمک و مساعدت کرد.

در این جلسه نیز مهندس ابراهیمی مدیرعامل پالایشگاه اصفهان در خصوص موارد تقاضا شده برای آزادی زندانیان و خانواده ها و همچنین تکمیل ساختمان بازداشتگاه موقت و تامین بخشی از مواد ضد عفونی و ماسک جهت مقابله با کرونا قول مساعدت وهمکاری داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*