دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، همزمان با سفر دکتر نوبخت معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به شهرستان شهرضا ،گرجی زاده مدیرکل زندان های استان نیز با سفر به این شهرستان با وی دیدار وگفتگو کرد.

گرجی زاده در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور از پروژه های در دست تکمیل در این شهرستان از جریان روند ساخت زندان جدید و مشکلات مجموعه زندانهای استان سخن گفت.

گرجی زاده گفت: در این شهرستان بدلیل وضعیت تراکم و مشکلات زندان فعلی بر اساس اعتبارات و اسناد خزانه پروژه جدید زندان شهرستان شهرضا با جانمایی صورت گرفته اقدام و در حال حاضر با انجام حصارکشی ،فنداسیون اصلی آغاز شده است.

وی گفت: زندان جدید این شهرستان ۷۵۰ نفره و در بیش از ۷ هکتار برنامه ریزی که امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم این پروژه نیز تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مدیرکل زندان های استان همچنین پیرامون وضعیت حقوقی کارکنان و دیگر مشکلات زندانهای استان و همچنین قانون تسری ویژه کارکنان زندان ها گفتگو و موارد  کتبا جهت پیگیری توسط معاون اداری مالی تحویل وی شد.

دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورنیز در این بازدید و دیدار از گفتگوهای مفصل استاندار اصفهان در خصوص وضعیت کارکنان و زندان های استان سخن گفت واظهار امیدواری کرد با پیگیری های صورت گرفته گام های بلندی برداشته خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*