دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان با فرمانده جدید نیروی انتظامی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، گرجی زاده مدیرکل با سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا میرحیدری فرمانده جدید انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با تبریک انتصاب فرمانده جدید استان برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

گرجی زاده در این دیدار از همکاری مؤثر و نزدیک نیروی انتظامی با زندانهای استان در سال جاری و سال های گذشته سخن گفت ضمن قدردانی اظهارداشت: در  زندانهای استان رویکردی اصلاحی وتربیتی به زندانیان وجود  دارد و دراین بین علاوه بر اقدامات تأمینی، حوزه های بازپروری از جمله فرهنگی وتربیتی، بهداشت ودرمان، اشتغال وحرفه آموزی و مددکاری اجتماعی  نیز برابر پروتکل های  سازمانی فعالیت دارند.

مدیرکل زندان های استان مقوله امنیت در زندان ها را امری مهم وحیاتی برشمرد و گفت: بنا بر تأکیدات ریاست سازمان زندانهای کشور، توسعه امنیت در زندان ها، مهمترین رکن در  اجرای برنامه های تربیتی است و بدون ایجاد امنیت هیچ یک از برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان به ثمر نخواهد نشست.

وی در ادامه همچنین به فرایند آزادی زندانیان اشاره کرد و گفت: در این استان همه ساله برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت برگزار و با مشارکت و کمک های خیرین و مردم زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ایجاد میشود به گونه ای که در سال گذشته ۷۴۴ زندانی و در ماه مبارک رمضان امسال نیز در طی شب های گذشته بیش از ۷۰ زندانی از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشته اند.

سردار میرحیدری نیز در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در زندانهای استان از مساعدت و همکاری های همه جانبه در مقوله افزایش امنیت در زندان ها سخن گفت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*