دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان با مدیرکل جدید دیوان محاسبات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،گرجی زاده مدیرکل به همراه امینی معاون اداری مالی و امین جعفری ذیحساب با حضور در دیوان محاسبات استان با طغرایی زاد مدیرکل دیدار و گفتگوکرد.

وی در این دیدار با تبریک انتصاب وی به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات از تلاش و همکاری های هیئت های دیوان و نمایندگان با مجموعه زندان های استان قدردانی کرد.

گرجی زاده با اشاره به تعداد زندان های موجود در استان گفت: در حال حاضر ۱۵ زندان و بازداشتگاه در سطح استان وظیفه نگهداری متهمین و محکومین قضایی براساس رای قضات و محاکم قضایی است.

وی گفت: زندان های استان براساس دستورالعمل های سازمانی و قوانین موظف به نگهداری آنان بوده و در طی این مدت نیز در راستای بازاجتماعی شدن و بازگشت مجدد آنها تلاش وبرنامه ریزی می نماید.

گرجی زاده تصریح کرد: در حال حاضر فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی و همچنین فرهنگی و قرآنی در مجموعه زندان های استان نسبت به دیگر استان ها از پیشرفت و رشد خوبی برخوردار بوده و امیدواریم با حمایت های همه جانبه دستگاهها از رشد بیشتری استفاده نماییم.

مدیرکل زندان های استان در پایان با اشاره به کمبود اعتبارات و بودجه های مورد نیاز از مدیرکل دیوان محاسبات خواست تا در امور مالی و هزینه ای ارشادات لازم را اعمال دارند.

طغرائی زاد مدیرکل دیوان محاسبات نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور مدیرکل زندانهای استان وهمراهان در خصوص مشاوره و راهنمایی های لازم در امر بودجه و هزینه قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*