دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان با رئیس کل دادگستری استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،در پی انتصاب دکتر حبیبی به سمت ریاست کل دادگستری استان ،گرجی زاده مدیرکل به همراه معاونین با وی دیدار و گفتگو و این انتصاب را تبریک گفت.

مدیرکل زندان های استان در این دیدارکه معاون اداری مالی-سلامت و اصلاح و تربیت-مدیرزندان مرکزی-مدیر نمایندگی بنیاد تعاون و مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان نیز حضو داشتند،در طی شرح گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام گرفته و در حال انجام گفت:در حال حاضر با توجه به نوع سیاست های سازمانی فرایند بازاجتماعی شدن مددجویان با فرایند اصلاح و تربیت با تدوین برنامه های مختلف اجرا که موفقیت های خوبی را نیز به همراه داشته است.

گرجی زاده در ادامه گفت: در حال حاضر بیش از ۲۴۰۰ زندانی حافظ قران-۷۰۰۰ زندانی شاغل در فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی بطور مداوم مشغول و در پی اشتغال ایجاد شده نیز حقوق دریافت می نمایند.

وی در ادامه سخنانش همچنین به توسعه پروژه های عمرانی و جابجایی زندان مرکزی نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بیش از  17هزار متر مربع فضا در دست احداث و یا بازسازی بوده و در زمینه خروج زندان مرکزی به خارج از شهر نیز با رایزنی ها و جلسات برگزار شده با مسئولین استان اقدامات موثری در حال انجام است.

مدیرعامل ستاددیه استان در ادامه ودر بخش دیگری از سخنانش به فرایند آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نیز اشاره کرد و گفت: استان اصفهان به لحاظ وجود و حضورخیرین در استان در زمنیه آزادی زندانیان جرائم غیر هم نقش موثر و فعالی دارند تا جائی که در سال گذشته رتبه برتر کشوری را کسب و در سال جاری نیز تا کنون با برگزاری ۳۹ جشن گلریزان و ۲۴ برنامه یک شهر ضیافت زمینه آزادی ۷۵ زندانی با ۷ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان مهیا شده است.

در این دیدار همچنین حبیبی رئیس کل دادگستری استان در طی سخنانی از فعالیت ها واقدامات انجام گرفته قدردانی و بر توسعه و افزایش اشتغال درون زندان ها و خارج از آن تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان همچنین از پیگیری مجدانه دستگاه قضایی استان در خصوص زندانیان مهریه سخن گفت و اظهارامیدواری کرد با دستورات و پیگیری های در حال انجام نتایج خوبی از خروج این دسته از زندانیان از زندانها نیز کسب خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*