دیدار مدیرکل بحران استانداری و مدیرعامل پالایشگاه اصفهان با مدیرکل زندان های استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مهندس شیشه فروش مدیرکل بحران استانداری به همراه ابراهیمی مدیرعامل پالایشگاه اصفهان با حضور دراداره کل زندان های استان با گرجی زاده مدیرکل دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که معاونین وکارشناسان مدیریت بحران و پالایشگاه و همچنین معاون اداری مالی و برخی روسای ستادی اداره کل ومدیر زندان مرکزی نیزحضور داشتند پیرامون رفع مشکلات زندان مرکزی دیدار وگفتگو شد.

گرجی زاده در این دیدار ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب حضور مدیریت بحران و پالایشگاه د رمجموعه را به فال نیک گرفت وگفت: امروز همه باید به این باور برسیم که نگاه به زندانی و زندان باید از دید مثبت ومساعدت و یاری باشد.

وی گفت: می توان با وحدت وهمدلی بیشتر در زمینه رفع مشکلات در زمینه های مختلف گام برداشت و افرادی که امروز به عنوان آسیب دیده گان جامعه در زندان حضور دارند را اصلاح و به جامعه بازگرداند.

مدیرکل زندان های استان بااشاره به احداث مجموعه های خوابگاهی جدید و رفاهی در زندان مرکزی گفت: با کمک خیرین و از محل اعتبارات سازمانی واستانی سه مجموعه مهم ملاقات و پذیرش و قرنطینه و همچنین مجموعه طباخی و انبارهای استان در دست احداث است که بدلیل کمبود اعتبارات موفق به بهره برداری نشده ایم.

وی در ادامه خواستار کمک های بیشتر مدیریت بحران برای حل مشکل تراکم در زندان مرکزی و همچنین حضور دیگر دستگاهها برای ایجادفضاهای مناسب برای خوابگاه و اشتغال مددجویان شد.

در این دیدار مهندس شیشه فروش مدیرکل بحران استانداری و ابراهیمی مدیریت پالایشگاه اصفهان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته درخصوص رفع مشکلات و کمک و مساعدت در اتمام پروژه های دردست احداث وفضاهای جدید پس از طرح در هیئت مدیره قول مساعدت دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*