دیدار رئیس زندان کاشان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، رئیس زندان کاشان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل دیداروگفتگونمود.

سرهنگ مرتضی فرمانیان گفت: بسیج به عنوان یک نهاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نقش مؤثری در ایجاد و تعالی فرهنگ عمومی دارد.

وی افزود: حضور گسترده و منسجم اعضای بسیج در رده های مختلف و نقش آفرینی در بخش های متعدد فرهنگی، تربیتی و اجتماعی ار وظایف ذاتی نیروهای بسیجی است.

رئیس زندان کاشان نیز با اشاره به سخن حضرت امام (ره) که فرمودند: “با انحراف فرهنگ، اگرچه جامعه در بعدهای دیگر قدرتمند باشد،ولی پوک و توخالی است”؛ بر نقش و اهمیت فرهنگ در کاهش انحرافات اجتماعی تأکید نمود.

وی اظهار داشت: با استفاده از نیروهای خود جوش و مردمی بسیج و نهادینه کردن فرهنگ جهادی در جامعه، می توان بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

سیدرضاموسوی با بیان برنامه های فرهنگی قرآنی زندان؛ خاطرنشان ساخت: ایجاد انگیزه، جذب و جلب افراد به برنامه های فرهنگی، برگزاری برنامه های قرآنی و انس با قرآن و برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله اقداماتی است که امکان توسعه و تقویت آن از طریق بسیج وجود دارد.

در این دیدار رئیس زندان کاشان به تشریح برنامه های فرهنگی قرآنی زندان از جمله تشییع پیکر شهید مدافع حرم و تشرف سه تن از زندانیان اهل تسنن به مذهب تشیع، پرداخت.

درپایان سرهنگ مرتضی فرمانیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل، تلاش های رئیس و مجموعه زندان را در راستای ترویج فرهنگ بسیجی و شهادت طلبی بسیار مطلوب ارزیابی کرده و از عملکرد وی تقدیر و تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*