دیدار رئیس زندان کاشان با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان نطنز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ در راستای افزایش تعامل بین زندان و مراجع قضائی، موسوی رئیس زندان کاشان با علائی رئیس دادگستری و باصریان دادستان شهرستان نطنز پیرامون مسائل قضایی دیدار و گفتگو کردند.

رئیس زندان کاشان با اشاره به موضوع کاهش جمعیت کیفری زندان گفت: بر اساس سیاستهای قوه قضائیه و با تعامل موجود با مراجع قضایی شهرستان و حضور مستمر در زندان، موارد اعطای آزادی مشروط، عفو موردی، تخفیف مجازات و مرخصی به زندانیان واجد شرایط در زندان بررسی و انجام شده است.

سید رضا موسوی اظهار داشت: شرط بهره مندی مددجویان از بخشنامه های قوه قضائیه و تسهیلات قضائی، فعالیت آنان در بخش های فرهنگی تربیتی، اشتغال و  حرفه آموزی خواهد بود.

رئیس دادگستری شهرستان نطنز گفت: کاهش جمعیت کیفری زندان ها به تنهایی توسط دادگستری یا زندان نمی تواند اتفاق بیافتد، بلکه باید تمامی دستگاه ها از ظرفیت های قانونی خود برای پیشگیری از وقع جرم و کاهش جمعیت کیفری زندان استفاده کنند.

باصریان دادستان شهرستان نطنز نیز کار در زندان و آسیب های متعدد ناشی از کار در این محیط را طاقت فرسا خواند و از تلاش‌های موثر و شبانه روزی رئیس و کارکنان زندان کاشان تقدیر نمود.

در این دیدار رئیس زندان کاشان و رئیس دادگستری و دادستان نطنز وضعیت قضایی زندانیان زندان کاشان را مورد بررسی قرار داده و پیرامون راه کارهای اجرایی نمودن سیاست کاهش جمعیت کیفری در این زندان تبادل نظر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*