دیدار رئیس زندان کاشان با امام جمعه آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ موسوی رئیس زندان به منظور تشریح روند اجرایی برنامه های آموزشی، فرهنگی تربیتی با امام جمعه آران و بیدگل دیدار کرد.

آيت الله موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل در این دیدار گفت: افراد محبوس در زندان ها شهروندان همین جامعه هستند و ضمن رعایت حقوق شهروندی آنها، برای حمایت از خانواده آنان نیز باید برنامه ریزی شود.

وی با تأکید بر اهمیت و جایگاه باورهای دینی و فرهنگی، اظهار داشت: تقویت باور های دینی زندانیان و مأنوس کردن آنان با فرهنگ قرآنی و سیره ائمه اطهار(ع) باید از اولویت های فعالیت فرهنگی در زندان باشد.

آيت الله موسوی افزود: تقویت باورهای دینی و فرهنگی می تواند زمینه رشد و تعالی اخلاقی زندانیان را فراهم نموده و زمینه بروز آسیب های اجتماعی و رفتاری را در آنان کاهش دهد.

گفتنی است سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان دراین دیدار، فعالیت های فرهنگی تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی و دوره های آموزش در زمینه های مختلف مهارت های زندگی، سواد آموزی و .. که به زندانیان ارائه می شود را تشریح کرد.

در پایان آيت الله موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل، از عملکرد این اداره در ارائه خدمات فرهنگی تربیتی به زندانیان ابراز رضایت نموده و آرزوی موفقیت کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*