دیدار رئیس زندان کاشان با امام جمعه آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ موسوی رئیس زندان کاشان به همراه کارشناسان و جمعی از مسئولین واحد های زندان با امام جمعه آران و بیدگل دیدار نمود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه آران و بیدگل در این دیدار گفت: در کشور ما زندان باید محلی برای اصلاح و هدایت افراد مجرم باشد.

وی افزود: هدف از مجازات حبس صرفاً نگهداری افراد مجرم نیست بلکه هدف این است تا با حضور در برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی آگاهی زندانیان افزایش یافته و منجر به هدایت آنان شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی در پایان تأکید کرد: اگر آگاهی بخشی و خودشناسی مددجویان افزایش یابد، قطعاً شاهد کاهش وقوع جرم در جامعه خواهیم بود و این کار با انس با قرآن و کلام الهی و انجام کار فرهنگی صورت می پذیرد.

در ادامه رئیس زندان کاشان به تشریح برنامه های فرهنگی تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، مددکاری و بهداشت و درمان زندان پرداخت.

به گفته وی، در راستای ایجاد اشتغال مددجویان و کمک به وضعیت اقتصادی خانواده آنان از طریق شهرداری و سازمان های مردم نهاد نظیر انجمن حمایت زندانیان، زمینه اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان در مشاغل خدماتی فراهم گردید.

در پایان امام جمعه آران و بیدگل از اقدامات خوب فرهنگی و فعالیت های انجام شده در زندان تقدیر و تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*