دیدار رئیس زندان شهرستان نجف آباد با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان: جلسه کاهش جمعیت کیفری زندان شهرستان نجف آباد با حضور حجت الاسلام سید حسین حسینی رئیس دادگستری ، علی زارع دادستان عمومی و انقلاب ، محسن کاظمی قاضی اجرای حکام و ناظر بر زندان و نیز رئیس زندان این شهرستان برگزار و بحث و تبادل نظر شد.

رئیس دادگستری در ابتدا به عملکرد بسیار خوب داد گستری و زندان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت اصولی موازین بهداشتی اشاره کرده و گفت بحمدالله اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در کنار اجرای صحیح و به موقع دستورالعمل ها و بخشنامه های صادره از سوی رئیس  قوه قضائیه در اعطاء مرخصی به زندانیان باعث گردید تا شاهد شرایط بسیار خوبی  در بین زندانیان باشیم .

دادستان عمومی و انقلاب نیز گزارشی از حضور مستمر قضات دادسرا در زندان در ایام تعطیلات نوروز ارائه  و اعطاء عفو مقام معظم رهبری به زندانیان مشمول در اولین روزهای اعلام عفو را از نتایج این حضور دانست .

در ادامه پویا منش رئیس زندان نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه نموده و گفت بحمدالله تا کنون و در اجرای بخشنامه  اخیر رئیس  قوه قضائیه تعداد ۱۲ نفر از زندانیان با اعطاء مرخصی منتهی به آزادی از زندان آزاد شدند .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*