دیدار رئیس زندان شهرستان نائین با دادستان جدید شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،رضا رمضانی رئیس زندان نائین  با مهدی طارمی دادستان جدید شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رمضانی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع)  و عرض تبریک انتصاب ، به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره و شیوه اصلاح و تربیت و تلاش در راستای هدف اصلی سازمان زندانها که کاهش جمعیت کیفری بود پرداخت .

وی اشاره ای به آمار محکومین و متهمین به تفکیک جرائم مختلف  خاطر نشان کرد مشاغل وحرفه هایی در زندان راه اندازی شده و پروژه های در دست اقدامی که به لطف خدا و حمایت ها و تلاشهای مدیر کل زندانهای استان و مسئولین  توانسته ایم به مرحله ی اتمام برسانیم و انشالله زمینه اشتغال و درآمدزایی برای مددجویان را داشته باشیم.

در ادامه این دیدار مهدی طارمی دادستان جدید شهرستان ضمن عرض خیر مقدم و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرو وسالار شهیدان ، گفت: برخورد قاطع با مجرمین و خلافکاران وفق مرّ قانون و کمک به بزهکاران متنبه در راستای تحکیم بنیان خانواده وجامعه،تعامل با کلیه دستگاه های حاکمتی در راستای تعامل و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،اهتمام به کاهش جمعیت کیفری در راستای منویات مقام معظم رهبری و ریاست دستگاه قضاء،تلاش درجهت اصلاح زندانیان وبازگشت شکوهمندانه به آغوش خانواده از جمله مواردی است که پیگیری خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*