دیدار حضوری قاضی اجرای احکام کیفری کاشان با زندانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛قضات اجرای احکام کیفری کاشان و آران و بیدگل ؛ با حضور در جمع زندانیان بند عموم با آنان دیدار نمود.

قضات ناظر زندان کاشان و آران و بیدگل در این دیدار با ۶۰ نفر از مددجویان گفتگو نموده و در خصوص مشکلات قضائی آنان راهکارهای لازم را ارائه نمود.

در پایان جلسه ای با حضور رئيس زندان، قاضی ناظر زندان و مسئولین واحدهای زندان تشکیل و طی آن رئیس زندان به تشریح عملکرد شورای طبقه بندی زندان پرداخت.

رئیس زندان کاشان گفت: در هفته جاري شورای طبقه بندی تشكيل جلسه داده و طي آن به ۶۵ پرونده و تقاضاي مددجويان رسيدگي شد.

طي اين جلسه، اعضاي شورا پرونده ۱۷ نفر از مددجويان را که متقاضی مرخصی بودند،بررسي نموده و با۲۸۰ روز مرخصی مددجويان موافقت نمودند.

به گفته وي از تعداد ۱۶ مورد پرونده مطروحه در خصوص درخواست تأمین،آزادی مشروط و انتقال، با ۱۶ مورد تقاضای مددجويان موافقت گرديد .

رئیس زندان کاشان همچنين افزود: با توجه به اهميت بحث اشتغال و حرفه آموزي ، اين شورا در هفته جاري با اشتغال بكار ۳۲ نفر از مددجويان در بخشهاي مختلف زندان نظير كارگاه هاي بنیاد تعاون ، زندان باز ، كارگاه قالي بافي و ديگر مشاغل خدماتي موافقت نمود.

گفتنی است در پایان این بازدید قضات ناظر زندان دادسرای شهرستان کاشان و آران و بیدگل فعالیت های انجام گرفته در زندان را مثبت ارزیابی نموده و از رئیس زندان و اعضای شورا طبقه بندی قدردانی و تشکر نمودند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*