در آستانه عید سعید قربان صورت گرفت: زمینه آزادی ۲۵ زندانی محکوم رسوبی جرائم مختلف از زندان مرکزی اصفهان رقم خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،در آستانه عید سعید قربان و با حضور کمیته آزادی خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) زمینه آزادی ۲۵ زندانی با ۱۷۰ میلیون تومان مهیا شد.

در این آئین که وطنی مدیرعامل خیریه و اعضا ء هیئت مدیره و کمیته آزادی زندانیان،بیژنی مدیرو معاونی زندان نیز حضور داشتند-گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در طی سخنانی در جمع مددجویان گفت: خیرین در اصفهان یک نعمت بزرگی هستند و امروز شما باید قدردان حضور این عزیزان که در راستای رفع مشکلات گام برمی دارند باشید.

وی گفت: تا کنون گره های زیادی به دست خیرین بازشده و بسیاری از مددجویان با کمک و مشارکت و مساعدت خیرین از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشته اند.

مدیرکل زندان های استان در ادامه تصریح کرد: حضورخیرین در زندان موجب آرامش و افزایش امنیت هر چه بیشتر می شود و امیدواریم شما مددجویان نیز پس از آزادی با انتخاب شغلی مناسب وزندگی سالم و آبرومندانه از بازگشت مجددبه زندان خودداری کنید.

در ادامه نیز اعضاء کمیته آزادی با  دیدار چهره به چهره با مددجویانی که چندین سال بدلیل عدم پرداخت بدهی و رد مال  در زندان تحمل کیفر می نمودند دستورات پرداخت را صادر و پس از هماهنگی و اخذ دستورات مراجع قضایی از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازخواهند گشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*