حضور فعال اداره کل زندان های استان اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب  در چهلمین دهه فجر پیروزی انقلای اسلامی با حضورمعاونت سیاسی امنیتی و برخی مدیران کل استانداری،مدیران دستگاههای اجرایی  برگزار شد.

در آئین افتتاح این نمایشگاه که گرجی زاده مدیرکل زندان های استان به همراه معاونین اداری مالی و سلامت واصلاح و تربیت نیز حضور داشتند، جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ، با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و شکست دشمنان در غلبه بر این انقلاب اظهار کرد: با همت نیروهای انقلابی و تلاش‌هایی که از سوی مردم اتفاق افتاده، در این ۴ دهه انقلاب توانسته با صلابت کامل تداوم پیدا کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان یادآور شد: کار مهمی که در این مدت از آن غفلت شد، تبیین ارزش‌های انقلاب برای نسل نوجوان بوده است.

وی در ادامه افزود: اگرچه مشغله‌ها، مشکلات داخلی، تحریم‌ها و چالش‌ها باعث شد که از برخی مسائل غافل باشیم اما به همت مردم و دلسوزان انقلاب، گوشه‌ای از دستاوردهای نظام در این نمایشگاه در معرض دید مردم و همه اقشار جامعه قرار گرفته است.

عسگری متذکر شد: درخواست ما این است که برای حضور نوجوانان در این نمایشگاه تلاش بیشتری شود و حق انقلاب در این مقوله ادا شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان ابراز امیدواری کرد: همه باید رهرو شهدا و امام شهدا باشیم و انشاءالله جشن نیم قرنی شدن انقلاب را نیز با شکوه تمام برگزار خواهیم کرد.

قاسمی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان  نیز در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب گفت: انتقال پیام انقلاب اسلامی و دستاوردها به راحتی امکان‌پذیر نیست چون این دستاوردها به قدری وسیع و بزرگ و متنوع است که نمی‌توان آن را در یک نمایشگاه به نمایش گذاشت.

وی  در ادامه افزود: برای این که حق انقلاب را ادا کنیم باید حوزه اطلاع‌رسانی را در حوزه دستاوردهای انقلاب توسعه داده و فعال‌تر سازیم.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی که اکنون با قدرت و صلابت کامل، حافظ امنیت ماست؛ مجموعه‌ای مردم بنیان و مردم نهاد است و امروز می‌بینیم که سازمان‌های متنوع استان هم دستاوردهای خود را در این نمایشگاه به عرضه گذاشته و باید به عملکرد آن‌ها دست مریزاد گفت.

در ادامه افتتاح این نمایشگاه، مسئولان با حضور در غرفه اداره کل زندان های استان از تولیدات و صنایع اشتغال کارگاهی و نشسته مددجویان زندان های استان و همچنین ستادمردمی دیه اصفهان بازدید کردند.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در بازدید مسئولین گفت: در حال حاضر بیش از ۲هزار انواع محصولات توسط مددجویان در کارگاهها و خوابگاهها تولید و به بازار عرضه می گردد.

وی درادامه گفت: سیاست امروز سازمان زندانها بر محور اصلاح و تربیت است و تمام تلاش و کوشش مجموعه زندانهای استان براین است تا بتوان با بهره گیری از پتانسیل موجود زمینه بازگشت مددجویان را به آغوش جامعه وخانواده مهیا کرد.

مدیرکل زندان های استان در بخش دیگری از سخنانش گفت:افتخار نظام زندانبانی امروز براین است که رأفت اسلامی برای مددجویان اجرایی شده و همه آنها وخانواده هایشان تکریم می شوند.

گرجی زاده درادامه با اشاره به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نیز گفت:در سال جاری به همت خیرین استان تعداد ۶۱۶نفر زندانی تا کنون با مبلغ ۶۸۹۶۸۷۱۸۴۶۳۵ریال از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشته اند.

مدیر عامل ستاددیه استان اظهارداشت: امروز با راه اندازی غرفه ستادمردمی دیه نیازمند حضور خیرین و مردم و مسئولین هستیم تا با کمک های آنان زمینه آزادی زندانیان بیشتری صورت گیرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*