جلسه تعامل وهم افزایی رئیس زندان کاشان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان ، موسوی رئیس زندان و کارشناسان مختلف زندان به منظور تعامل بیشتر در راستای همکاری های دو جانبه با سرهنگ قربانی فرمانده نیروی انتظامی و سرهنگ رمضانی ، سرهنگ بهامین ، سرهنگ نصرالهی و کارشناسان رده های مختلف فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان دیدار کرد.

رئیس زندان کاشان در این دیدار گفت: زندان در سایه تعامل با نیروی انتظامی می تواند با بسیاری از مشکلات پیش رو به ویژه بحث امنیت مقابله کرده و بستر مناسبی را در راستای اجرای اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان بوجود آورد.

وی زندان را آبستن هرگونه حوادث دانسته و افزود : وجود امنیت در زندان ضامن امنیت جامعه است و زندان نیازمند همکاری همه جانبه نهادها و ارگانها، به ویژ نیروی انتظامی در فراهم نمودن این امنیت است.

سید رضا موسوی تاکید کرد : پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی ، تلاش در تضمین سلامت و آسایش جامعه و تسهیل در امنیت روانی و اجتماعی افراد از اهداف مشترک زندان و نیروی انتظامی است که موجب ارتقاء تعامل و همکاری  های دو جانبه می شود.

سرهنگ قربانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان نیز گفت: امنیت یکی ار مولفه های اصلی پیشرفت هرجامعه است که نیروی انتظامی نقش مهمی را در فراهم نمودن آن و توسعه فعالیت های فرهنگی اجتماعی  ایفا می کند.

وی همچنین آمادگی نیروی انتظامی را در برگزاری دوره های آموزشی امنیتی و یگان ویژه ،اجرای رزمایش و میدان تیر جهت نیروهای یگان حفاظت زندان اعلام نمود.

در پایان سرهنگ قربانی این دیدار را بسیار سازنده دانست و از همکاری و تعامل زندان با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*