جشن ویژه کارکنان زندان مرکزی بمناسبت ۱۳ رجب وولادت حضرت علی (ع) در آستانه سال نو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان : همزمان با ۱۳ رجب و خجسته  میلاد با سعادت  مولی الموحدین  حضرت علی ابن ابی طالب (ع)  مراسم جشن با شکوهی با حضور گروه هنری ترنم  زنده رود  در تالار شهید مرادخانی زندان مرکزی برگزار شد.

در این مراسم که بیژنی مدیر ، بنایی معاون اداری مالی ، سلامتی زاده معاون سلامت اصلاح وتربیت و جمعی از کارکنان مرد وزن زندان مرکزی حضور داشتند  درابتدا منصور بیژنی پس از تبریک ولادت با سعادت حضرت امیر المومنین (ع) وروز مرد پیشاپیش فرارسیدن سال نو را نیز صمیمانه به همکاران تبریک گفت وآرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون برای کلیه پرسنل را از خداوند منان مسئلت نمود.

وی در ادامه سخنان  به بیان دیدگاه های خود در غالب جلسه شورای اداری پرداخت  وگفت انصافا کار زندانبانی از معدود مشاغلی است که به لحاظ اینکه با انسان سرو کار دارد  صعوبت وسختی آن قابل قیاس با مشاغل دیگر نیست.

وی همچنین  تلاش وهمدلی همکاران در جهت ارتقاء نظم وامنیت وتوکل بخدا وهمچنین پایبندی به اعتقادات دینی خود را بهترین ارزش در رسیدن به اهداف کلان سازمانی دانست.

وی همچنین  برلزوم  حرکت جهادی توام با علم وتمایل به تلاشهای قابل ملاحظه برای مجموعه ای که با انسانها سروکار دارد  را تاکید نمود واظهار امیدواری کرد  در سال جدید گامهای استوارتری در عرصه زندانبانی برداریم.  در ادامه مراسم  پرسنل در برنامه های مولودی خوانی واجرای موسیقی و پذیرایی نهار  شرکت نمودند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*