جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور بانوان همکار و خانواده زندانیان در زندان كاشان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی داره کل زندانهای استان اصفهان؛ مراسم جشن میلاد فرخنده دخت گرامی پیامبراعظم (ص) حضرت صدیقه کبری (س) و گرامیداشت روز زن با حضور بانوان همکار و زندانیان و خانواده هايشان برگزار شد.

این مراسم با حضور رئيس ، مسئولين و جمعی از كاركنان زندان به همراه خانواده هایشان ، درسالن اجتماعات زندان اين شهرستان برگزار شد.

رئيس زندان كاشان در اين مراسم به تشريح شخصيت والاي زن از ديدگاه قرآن و اهل بيت پرداخت و اظهار داشت: يكي از امتيازات اسلام ، توجه خاص به زنان است ، زنان همواره از شأن و مرتبه خاصي برخوردار بوده اند.

موسوی افزود:‌ زن پايه و بنياد يك خانواده و جامعه سالم است ، زنان تربيت كننده انسان هاي والامقام و مؤثر در جامعه هستند لذا همه ما بويژه زنان بايد به حضرت زهرا (س) كه يك الگوي تمام عيار مي باشد تأسي نموده  و از ايشان پيروي نمائيم .

سید رضا موسوی در پايان ضمن تشكر از همسران زندانیان به نقش آنان در قبال همسرانشان پرداخت و تأكيد كرد: شما همسران مي توانيد با توجه به شرايط سخت زندان، آرامش روحي و، فكري را براي همسران خود به ارمغان آوريد.

گفتني است در این مراسم که ابتدا با تلاوت قرآن مجید آغاز شد گروه هاي موسيقي ، تقليد صدا و تئاترو مداحي به اجراي برنامه پرداخته و در پايان با اهداء لوح و هديه به همكاران زن از آنان تقدير و با صرف ناهار در حضور خانواده هایشان پذیرائی شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*