جشن اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز در زندان کاشان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ به همت واحد فرهنگی تربیتی زندان کاشان، جشن گرامیداشت روز میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابالفضل (ع) و امام سجاد (ع) و تجلیل از مقام جانباز در زندان این شهرستان برگزار شد.

 موسوی رئیس زندان کاشان ضمن تبریک این اعیاد به تمامی همکاران، از فداکاری و رشادتهای همکارجانباز محسن قندیانی در راستای اهداف انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیر نمود.

رئیس زندان کاشان گفت : روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ جانباز عرصه تاریخ و آموزگار عشق و ایثار، حضرت ابوالفضل (ع) است.

وی مقام ایثارگری را یکی از متعالی ترین جایگاه ها برای انسان دانست و اظهار داشت: مردم ایران با تکیه بر رشادت‌های‌ جانبازان هشت‌سال دفاع مقدس، راه های نفوذ و سلطه را بر دشمنان این مرز و بوم بستند.

سید رضا موسوی خاطر نشان کرد: روز جانباز فرصت مغتنمی است تا  از  ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز قدردانی شود.

گفتنی است این مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد و سپس مداح اهل بیت بمناسبت اعیاد شعبانیه به مولود خوانی پرداخت و در پایان از همکار جانباز محسن قندیانی تقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*