تجلیل رئیس اداره زندان شهرستان نائین از مربیان فنی و حرفه ای شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان : به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت ، روز کارآفرینی وآموزش فنی و حرفه ای وبه منظور هم اندیشی و هم افزایی درخصوص اجرای مطلوب تفاهم نامه مشترک وتجلیل و قدر دانی از زحمات رئیس و مربیان حرفه آموز مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ، از آنان تجلیل شد.

رمضانی در جمع مددجویان  ضمن تبریک هفته ملی مهارت و فنی حرفه ای خاطر نشان کرد : استفاده بهینه از مدت زمان حبس و برنامه ریزی برای اشتغال علاوه بر پر کردن اوقات فراغت یکی از اولویت های حبس زدایی است که ارتباط مستقیمی با کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

وی یاد آور شد با کسب مهارت و ارائه گواهی های معتبر از مرکز فنی و حرفه ای میتوانند از مزایای آن همچون  وام هایی با شرایط ویژه ، کسب مهارت جهت ایجاد شغل و درآمد زایی استفاده کنند.

در این دیدار که با هدف نیاز سنجی دوره های آموزشی ، تجهیز کارگاههای آموزشی های فنی و حرفه ای و همچنین رفع موانع و مشکلات موجود در ارتقاء کمی و کیفی دوره های آموزش فنی و حرفه ای زندانیان برگزار شد پور بافرانی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان گفت: بر اساس دستورالعمل های سازمانی و تفاهم نامه های موجود ، شرایط و نحوه همکاری فی مابین و گسترش فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای در زندان را با توجه به وجود فضای فیزیکی مناسب مورد بررسی قرار داد.

پوربافرانی رئیس اداره فنی حرفه ای گفت ما وظیفه خود میدانیم تمامی گروه های هدفمان  مخصوصا قشر آسیب پذیر و مجرم ما که در حال تحمل کیفر میباشند را با مهارت آموزی توانمند سازیم که به دنبال این توانمند سازی نیروی انسانی شادی ، نشاط و امید همراه است.

در پایان رمضانی درخواست تعامل و همکاری بیشتر با اداره فنی و حرفه ای داشت و تاکید برکلاسهای فنی و حرفه ای پرسنل وظیفه به لحاظ اهمیت و متناسب با شرایط را یاد آور شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*