تجلیل از نیروهای وظیفه زندان شهرستان فریدن همزمان با روز جوان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان از نیروهای وظیفه زندان شهرستان فریدن به همراه خانواده آنان  تجلیل شد.

در این مراسم که گرجی زاده مدیرکل،سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت وحجت الاسلام سیاوشی امام جمعه،اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار،فرماندهان نظامی و انتظامی،برخی مسئولین شهر حضور داشتند،ااز نیروهای وظیفه که به همراه خانواده هایشان در زندان حضور یافته بودند با اهداء شاخه گل  ولوح تقدیر تجلیل شد.

مدیرکل زندان های استان در این مراسم که برای اولین بار در زندان صورت می گرفت،با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از تلاش و کوشش نیروهای وظیفه در امر زندانبانی وحفظ و حراست از مجموعه قدردانی کرد.

وی درطی سخنانی دوران خدمت و سربازی را یکی از بهترین دوران جوانی بیان کرد و گفت:همانطور که در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی جوانان ایران اسلامی با پشتکار و اراده قوی حضور یافتند امروز شما جوانان نیزمی توانید در سازندگی و توسعه وپیشرفت حضوری فعال داشته باشید.

گرجی زاده گفت:جوانی، بهاران زندگانی و ارزشمندترین هدیه ای است که دست روزگار تنها یک بار فرصت بهره گیری از آن را به آدمی می بخشدو باید از آن به بهترین فرصت ها تبدیل و استفاده کرد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه سخنانش الگو بودن در جامعه را یکی از رموز موفقیت دانست و تصریح کرد: استفاده و بهره گیری از تجربیات دیگران که موجب افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی شده اند یکی از بهترین راههای کمک به سربلندی و سعادت مندی است که هر جوانی می تواند در مسیر زندگی خود بکار بسته و مایه عزت و افتخار خانواده و جامعه گردد.

وی توصیه به ورزش و تهذیب نفس را از دیگر نیازهای دورانی جوان برشمرد و از آنان خواست تا با افزایش تقوا و ایمان وهمچنین بهره گیری از دستورات قرآنی و اسلامی مسیری صحیح و آگاهانه را انتخاب کنند.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام سیاوشی امام جمعه شهرستان فریدن نیز با قدردانی از تلاش ها و توجه مجموعه زندان به نیروهای وظیفه این روز و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

رهنگ امرالله شیخی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان نیز دراین مراسم در طی سخنانی به نوع تلاش و کوشش نیروهای وظیفه و ماموریت های محوله اشاره کرد و از خانواده های آنان نیز بدلیل همراهی قدردانی کرد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان سپس با حضور در مجموعه اداری و خوابگاهی زندان از کلیه قسمتها بازدیدوضمن دیدار و گفتگو با کارکنان، مسائل و مشکلات مددجویان را نیز مورد بررسی و دستورات لازم را ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*