تامین اعتبار و تصویب ساخت گلخانه در دیدار رئیس زندان نجف آباد با فرماندار شهرستان تیران و کرون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان:رئیس زندان شهرستان نجف آباد با فرماندار شهرستان تیران و کرون ، مهندس حججی دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار رئیس زندان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اصلاح و  تربیت زندانیان خصوصاً برگزاری دوره های حرفه آموزی و نیز ایجاد زمینه ی  اشتغال پایدار زندانیان ارائه نموده و گفت : بدیهی  است آموزش حرفه های مختلف و کاربردی به زندانیان  می تواند موجب حفظ و صیانت از این سرمایه های ارزشمند و اصلی جامعه گردیده و منتج به  بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش جامعه گردد.

سیامند پویا منش در ادامه گفت :بحمدالله با رایزنی های صورت گرفته مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ریال اعتبار از سوی بنیاد تعاون زندانیان بمنظورساخت و راه اندازی یک باب گلخانه با هدف اشتغالزایی برای تعداد ۱۶۵ نفر از زندانیان  بصورت مستقیم و غیر مستقیم در شهرستان تیران و کرون تاًمین گردیده و این در حالیست که این زندان برای دست یابی به این هدف مهم نیازمند حمایت های بی دریغ مادی و معنوی فرماندار شهرستان تیران و کرون خواهد بود .

فرماندار شهرستان تیران نیز ضمن ابراز خرسندی از تلاشهای جهاد گونه رئیس زندان در اصلاح و تربیت زندانیان و حمایت از خانواده های  بی بضاعت آنان گفت: حقیقتاً اشتغالزایی در جامعه نیز  همواره یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین بوده و اینکه رئیس جوان و ولایتمدار زندان تمامی  توان و تلاش خود را وقف ایجاد شغل برای زندانیان و خانواده آنان نموده بسیار ارزشمند و قابل تقدیر و ستایش است . مهندس حججی در پایان آمادگی فرمانداری و ادارات و نهادهای مرتبط را در ساخت و راه اندازی گلخانه و نیز تاًمین خارج ا ز نوبت حامل های انرژی از جمله ((آب ، برق ، گاز ))  اعلام و ابراز امیدواری کرد تا با ساخت و راه اندازی این گلخانه باری از دوش خانواده های بی بضاعت زندانیان  برداشته شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*