برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با حضور مسئولین فرهنگی دادگستری کل استان اصفهان در زندان فریدن

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان اصفهان : همزمان با ولادت با سعادت حضرت جواد الائمه علیه السلام ، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با حضور اردشیراز مسئولین  امور فرهنگی اداره کل دادگستری استان اصفهان  و همچنین حمیدرضا ناظمی هرندی رئیس دادگستری شهرستان چادگان و با  سخنرانی خطیب و استاد برجسته حوزه و دانشگاه حجت الاسلام موسوی فاضل خراسانی در بین زندانیان این زندان برگزار شد .

ابوالفضل حق جو با بیان این مطلب گفت : با توجه به اینکه میزان ماندگاری زندانیان در زندان به گونه ای نیست که بتوان در اکثر موارد اقدام به برنامه ریزی بلند مدت آموزشی در بین آنان نموده  و عمدتا زندانیان قبل از اتمام دوره از زندان آزاد و منتج به نتیجه مطلوب نمی گردد  فلذا  برگزاری کارگاههای آموزشی  کوتاه مدت و زود بازده  از روشهای بسیارخوب و مثمر فایده در زمینه اصلاح و تربیت زندانیان می باشد .

وی در ادامه ضمن تقدیراز رئیس دادگستری شهرستان فریدن  بدلیل  حضور مستمر در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان ، ازحضور مسئولین  فرهنگی دادگستری کل  استان نیز بدلیل بذل توجه به زندان فریدن تقدیر نمود.

در پایان اردشیر نیز با ابراز خرسندی از وضعیت قابل ستایش موجود در این زندان ابراز امیدواری کرد که با تلاش مسئولین زندان شاهد بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش جامعه باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*