برگزاری همایش کاهش آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان شهرستان نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان”همایش دورهمی جمعی از خانواده های مددجویان و فرزندان آسیب پذیر احتمالی آنان به جهت فراهم بودن بستر اعتیاد در این خانواده ها وکاهش خطراتی که اعتیاد سرپرست خانواده به دنبال دارد از سوی زندان شهرستان نجف آباد با همکاری واحد فرهنگی  برگزار شد.

 درابتدای این همایش بردبار ،معاون  زندان از حضور همه مدعوین تقدیر نمود و خواستار حضور آنان و بهره جویی از مباحث مفیدی در راستای کاهش و پیشگیری در امر اعتیاد برای سرپرست خانواده و سخت تر شدن شرایط فقدان وی در بستر خانواده گردید.

در ادامه با دعوت از واحد مشاوره و روان شناسی و سخنرانی در خصوص مباحث مضری که میتواند برای مددجویان وخانواده هایشان خطرات جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد سخنانی بیان شد. وی در ادامه این سخنان پیرامون دخالتهای خانواده های زوجین  و اینکه چطور میتواند باعث دوری طرفین و شاید روی آوردن سرپرست خانواده به دوستانی که باعث اعتیاد وی و یاارتکاب جرایم مختلف شود سخن گفت.

همچنین در ادامه این همایش شریفی دبیر ستاد کاهش آسیب زندانهای استان اصفهان  از حضور خانواده ها در این همایش جهت کاهش آسیبها و خطرات احتمالی از اعتیاد و از بین بردن کانون خانواده و اینکه چطور باعث جدایی و فروپاشی آنها میشود سخن گفت و اعلام کرد برای جلوگیری ازاین امر خانمان سوز درچنین همایشها و کلاسهای آموزشی شرکت نمایید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*